Weekend Week ootab külalisi 13. – 20. augustil 2018!

Mis toimub Pärnus augustis? Muidugi Weekend Festival Baltic, mis on suurim üritus Pärnu linnas ning terve aasta rahvarohkeim sündmus. Festivalil kuuleb esinemas elektroonilise tantsumuusika ehk EDMi hinnatumaid artiste ning terve nädalalõpp on pühendatud meeleolukale rannasündmusele.

Weekend Week kutsub Teid juba varem Pärnusse, et nautida festivalieelset melu ja ahvatlevaid pakkumisi.

Kui soovid rohkem infot Weekend Festivalist, siis siin on mõned kasulikud lingid:

Kohtume Pärnus!

 

„PREparty põgenemistoas“ neljale

Palju põnevust ja peoeelne chill Villa Wessetis.

Kogunemine Villa Wessetis, kus organiseeritud transport viib teid CCCP Põgenemistuppa. Kohapeal ootab teid piknikukorv söökide ja jookidega ning 1 h leidmaks väljapääsu KGB kongist. Pärast õnnelikku põgenemist viime teid tagasi Villa Wessetisse kus saate tähistada õnnelikku pääsemist. Saabudes ootavad teid maitsvad suupisted ja õhtu alustamiseks sobiv jook.

„PREparty seikluspargis“ neljale

Palju põnevust ja peoeelne chill Villa Wessetis.

Kogunemine Villa Wessetis, kus organiseeritud transport viib teid Valgeranna seiklusparki. Pärast põnevat turnimist ja kiiret laskumist oleme valmis pannud piknikukorvi hea ja paremaga. Linna tagasi jõudes ootavad teid maitsvad suupisted ja õhtu alustamiseks sobiv jook.

„PREparty võidusõidurajal“ neljale

Adrenaliin ja peoeelne chill Villa Wessetis.

Kogunemine Villa Wessetis, kus organiseeritud transport viib teid Auto24ringile. Pärast kiireid kurve ootab teid piknikukorv hea ja paremaga. Linna tagasi jõudes ootavad teid maitsvad suupisted ja õhtu alustamiseks sobiv jook.

Arg Part Allikukivi Veinimõisas

15.08 kell 20.00 Noorte meeste särtsakas muusika, kus läbivaks jooneks on funky'lik hoiak ja prooviruumis sündiv eestikeelne luule.

Fantastiline 5

Tulles Pärnu Kardikeskusesse vähemalt 5-liikmelise grupiga sõitma, saab esimeselt sõidult -10%, teiselt sõidult -15% ja kolmandalt -20%.

Pakkumine kehtib kasutades koodi „WEEKEND WEEK“.

Festival merel, SUP'ga!

Tule puhka festivalimelust nautides Pärnu randa mere poolt! Aloha Surfikeskuses Weekend Festivali pääsme ettenäitamisel SUP aerusurfi sõit 33% soodsam, 1h = 10€. Ei soovi vette minna? Cafe Aloha pakub Sulle legendaarset kõhtutäitvat wrap'i 5€ eest. 

  • SUP aerulaua rent 10€/h
  • Cafe Aloha wrap 5€
  • Hind kehtib märksõna *weekend* lausumisel

Kaubamajakasse toob sind TASUTA buss!

Pärnu lahe suurima valiku leiad Kaubamajakast! Tasuta buss sõidab kuus korda päevas Kaubamajakasse ja tagasi läbides kõiki populaarsemaid majutusasutusi. (Bussi marsruut Hotell Pärnu - Viiking - Tervis - Wasa - Estonia - Hedon - Rannahotell - Strand - Kaubamajakas ja tagasi). Bussi sõidugraafiku leiad siit.

Sõit on tasuta ja ootame kõiki Kaubamajakasse!

Lõbusõit purjekaga Pärnu lahel

Weekend, päike, meri ja head sõbrad, mis saab veel mõnusam olla! Ahjaa.. teha sõit purjekaga Pärnu lahele! Seila sõpradega merele, hüppa keset lahte vette ja lihtsalt naudi elu!

Pärnu Giidide Ühingu Weekend Week ekskursioonid

  • Giidituur "Tisleripojast linnaarhitektiks. Olev Siinmaaga seotud paigad ja funktsionalistlik supelarhitektuur Pärnus”, giid Heli Tooman

Kolmapäeval, 15. augustil kell 12.00-13.20

Neljapäeval, 16. augustil kell 12.00-13.20

Ekskursioonid algavad Rüütli 1a vastas asuval nõlval O. Siinmaa monumendi juures

 

Rannast rappa!

Väsinud rannas vedelemisest ja vees sulistamisest? Paneme räätsad alla ja lähme rappa, ronime vaatetorni ning naudime loodust!

Seikluslik kajakimatk Pärnu jõel ja lahel

Õhtul Weekend aga päeval igav? Võta sõbrad kaasa ja tule aeruta kajakiga mööda Pärnu jõge, Vallikäärus ja mere peal. Miks? Sest elu on seiklus ja kajakimatk on üleäge!

Sõpradega seiklusparki (2=3). Osta kaks, saad kolm!

Suve suurim seiklus sõpradega võib sind oodata Valgerannas – päev täis põnevust, adrenaliini ja lõbu! Ostes kaks seiklusraja pääset, saad kolmanda tasuta. Eripakkumine 2=3 kehtib, kui kõigil rajale minejatel on  Weekend Festivali pilet või käepael!

Weekend Festivali kõrval leiavad aset enneolematud järelpeod: Vallaliste Pidu, RUUM ning Majamasin

16.-18. augustil toimuvad kolmel erineval õhtul Kultuuriklubis Tempel (Akadeemia 7) järelpeod. Sariürituste saaga teeb lahti Vallaliste Pidu, teisel õhtul tantsutavad rahvast Pärnust alguse saanud sariürituse RUUM resident DJ-d, viimasel õhtul on rahva ees Raadio 2 saate Majamasin bossid MHKL, Paap & Raigo Smith. NB! Igal õhtul Weekend Festivali käepaelaga baaris lahja alkoholi pealt -10%.

Weekendi käepaelaga põgenemistoad -20%

Põgenemistoad, mida iseloomustavad liikuv mööbel, hullusärgid, kukkuvad laed ja palju muud. Weekendi nädalal on super elamus käepaela omanikele kättesaadav -20% soodsamalt.

1h kestev põgenemistuba kuni 4-liikmelisele seltskonnale 52€ (Täishind 65€).

Liitu uudiskirjaga

Täname liitumast!

Broneeri majutus