Weekend Week ootab külalisi 13. – 20. augustil 2018!

Mis toimub Pärnus augustis? Muidugi Weekend Festival Baltic, mis on suurim üritus Pärnu linnas ning terve aasta rahvarohkeim sündmus. Festivalil kuuleb esinemas elektroonilise tantsumuusika ehk EDMi hinnatumaid artiste ning terve nädalalõpp on pühendatud meeleolukale rannasündmusele.

Weekend Week kutsub Teid juba varem Pärnusse, et nautida festivalieelset melu ja ahvatlevaid pakkumisi.

Kui soovid rohkem infot Weekend Festivalist, siis siin on mõned kasulikud lingid:

Kohtume Pärnus!

 

„PREparty põgenemistoas“ neljale

Palju põnevust ja peoeelne chill Villa Wessetis.

Kogunemine Villa Wessetis, kus organiseeritud transport viib teid CCCP Põgenemistuppa. Kohapeal ootab teid piknikukorv söökide ja jookidega ning 1 h leidmaks väljapääsu KGB kongist. Pärast õnnelikku põgenemist viime teid tagasi Villa Wessetisse kus saate tähistada õnnelikku pääsemist. Saabudes ootavad teid maitsvad suupisted ja õhtu alustamiseks sobiv jook.

„PREparty seikluspargis“ neljale

Palju põnevust ja peoeelne chill Villa Wessetis.

Kogunemine Villa Wessetis, kus organiseeritud transport viib teid Valgeranna seiklusparki. Pärast põnevat turnimist ja kiiret laskumist oleme valmis pannud piknikukorvi hea ja paremaga. Linna tagasi jõudes ootavad teid maitsvad suupisted ja õhtu alustamiseks sobiv jook.

„PREparty võidusõidurajal“ neljale

Adrenaliin ja peoeelne chill Villa Wessetis.

Kogunemine Villa Wessetis, kus organiseeritud transport viib teid Auto24ringile. Pärast kiireid kurve ootab teid piknikukorv hea ja paremaga. Linna tagasi jõudes ootavad teid maitsvad suupisted ja õhtu alustamiseks sobiv jook.

Arg Part Allikukivi Veinimõisas

15.08 kell 20.00 Noorte meeste särtsakas muusika, kus läbivaks jooneks on funky'lik hoiak ja prooviruumis sündiv eestikeelne luule.

Energia soojast saiast!

Võta sõbrad kaasa ning tule naudi värskeid kondiitri- ja pagaritooteid ning kohviku toitu nii enne, samal ajal kui ka pärast Weekend Festivali.

Weekend Festivali pileti/käepaela ettenäitamisel kaupluses kogu Pärnamäed toodang 5% soodustusega.

Kohvikus on nendeks päevadeks eripakkumine, Weekend Meal (friikartulid, kanakarbonaad, segasalat ja kaste), mis maksab Weekend Festivali pileti/käepaela ettenäitamisel vaid 6.50€ .

Fantastiline 5

Tulles Pärnu Kardikeskusesse vähemalt 5-liikmelise grupiga sõitma, saab esimeselt sõidult -10%, teiselt sõidult -15% ja kolmandalt -20%.

Pakkumine kehtib kasutades koodi „WEEKEND WEEK“.

Festival merel, SUP'ga!

Tule puhka festivalimelust nautides Pärnu randa mere poolt! Aloha Surfikeskuses Weekend Festivali pääsme ettenäitamisel SUP aerusurfi sõit 33% soodsam, 1h = 10€. Ei soovi vette minna? Cafe Aloha pakub Sulle legendaarset kõhtutäitvat wrap'i 5€ eest. 

  • SUP aerulaua rent 10€/h
  • Cafe Aloha wrap 5€
  • Hind kehtib märksõna *weekend* lausumisel

Kaubamajakasse toob sind TASUTA buss!

Pärnu lahe suurima valiku leiad Kaubamajakast! Tasuta buss sõidab kuus korda päevas Kaubamajakasse ja tagasi läbides kõiki populaarsemaid majutusasutusi. (Bussi marsruut Hotell Pärnu - Viiking - Tervis - Wasa - Estonia - Hedon - Rannahotell - Strand - Kaubamajakas ja tagasi). Bussi sõidugraafiku leiad siit.

Sõit on tasuta ja ootame kõiki Kaubamajakasse!

Kellaviietee Villa Ammendes

Teid ootab õdus teesalong hõrkude roogadega – kihilised võisaiad erineva täidisega, sconed, marjakorvikesed, šokolaadikoogikesed, trühvlid, vahuvein, tee. Ideaalne võimalus saada osa maitseelamustest ja imetleda kaunist ning unikaalset juugend miljööd.

Krooni Kauss!

Värskendav kauss maguskartuli friikate, avokaado, suvikõrvitsa- ja porgandispiraalide, krõbedate kikerherneste ja vürtsikate kanaribadega/tofupulkadega (viimane veganvariandis, pakume mõlemat).

Liitu uudiskirjaga

Täname liitumast!

Broneeri majutus