Majutus Weekend Festivali ajal Pärnus

Pärnus on üle 90 majutusettevõtte, lisaks ööbimispaigad väljaspool linna. Meeldiv peatuspaik peaks leiduma igale maitsele ja vajadusele. Mugavuste nautimiseks võid valida mõne Pärnu spaa või ajaloolise hotelli, soodsamat ööbimisvõimalust pakuvad külalistemajad, hostelid ja kodumajutuse ettevõtted. Valikus on samuti privaatsed korterid, puhkemajad, aga ka turismitalud, mis annavad võimaluse puhata linnakärast. Kuna Weekend Festival Balticu ajal mitmekordistub ööbimisvajadus, võivad majutuse hinnad olla tavapärasest kõrgemad. Majutusbroneering Weekend Festivali ajaks on mõistlik teha võimalikult vara.

Tutvu Pärnu ja Pärnumaa majutusasutustega Visit Pärnu andmebaasis või broneeri majutus järgnevate linkide kaudu.

Festivalialale lähimal asuvad hotellid

 Soodne majutus festivali ajal Pärnus

Alternatiivne majutus

  •  Weekendi vangilaager Pärnu vanglas. Vana vangla avab väravad, et püsti panna kõige ägedam telkla Pärnu linnas. Vaata lisa CCCP Põgenemistoad FB lehelt. 

Telkimine

Linna piires on avalikus ruumis telkimine keelatud (välja arvatud Weekendi ametlik telkla), kuid tasuta telkimisvõimalusi leidub väljaspool linnapiire RMK telkimisplatsidel. RMK ööbimisvõimalustega saab tutvuda siin. Väikese tasu eest on võimalik telkida mitmetes turismitaludes ja kämpinguplatsidel - selliseid majutuspaiku leidub enim Riia ja Tõstamaa suunal. Abiks on Visit Pärnu andmebaasi otsing. Pärnu-Riia teel liigub ka ühistransport sagedasti, kuigi arvestama peab õhtuste aegade puudumisega.

Liitu uudiskirjaga

Täname liitumast!

Broneeri majutus