Toimunud aastavahetuspeod Pärnus

Väike aastavahetuse reis tavapärasest keskkonnast välja lubab alustada uut aastat meeleoluka puhkusega, mis annab värskust ja energiat tulevateks kuudeks. Unustamatu viis veeta aastavahetust, on külastada talviselt võluvat Pärnut, nautida muusikat ning imelisi roogi, mida pakuvad Pärnu hotellid, restoranid ja meelelahutusasutused. Pärnu aastavahetuse peod kutsuvad tantsima ning lõbutsema varajaste hommikutundideni. Mitmed hotellid on selleks puhuks kokku pannud aastavahetuse paketid. Aastavahetuse pidude pakkumisi on nii majutusega kui ilma.

 

Aastavahetuspeod koos majutusega

 

Särav aastavahetuse pidu Hedon SPA & Hotellis

Ootame Sind meeleolukale aastavahetuse peole koos säravate esinejate ning hõrgutavate maitseelamustega!

Õhtut juhib šarmantne Lauri Pihlap ja muusikalise elamuse eest hoolitsevad bändi saatel solistid Marvi Vallaste ja Lauri Pihlap. Peole annab veelgi hoogu juurde DJ tantsumuusika hiliste öötundideni.

Rikkalikul buffet-õhtusöögil saad nautida võrratuid maitseelamusi Raimondi kokkadelt.

Lapsi ootab aastavahetusel spetsiaalselt neile kaetud buffet-laud laste lemmikroogadega ning lõbus ja mänguline lasteprogramm.

www.hedonspa.com

Aastavahetus Rannahotellis: Võtame aasta vastu kolmekümnendate stiilis!

1938. aasta originaalmenüü põhjal valmiva viiekäigulise õhtusöögi eest kannab hoolt Chef de Cuisine Herkki Ruubel. Õhtut juhib Kalvi Kants, muusikat mängib Dream Dixieland Band. Pärast südaöist ilutulestikku jätkub pidu DJ tantsumuusika saatel.
www.rannahotell.ee

Meeleolukas aastavahetus Pärnus: Majutus ja õhtusöök Wasas, pidu Kuursaalis ja Sugaris!

Tervitusjook, suupistete valik puuviljadega ning pidulik buffet-õhtusöök traditsioonilistest eestipärastest hõrgutistest. Kuursaali aastavahetuse peo piletid (esineb Terminaator). Vabapääse ööklubisse Sugar kuni kella 01:00.

www.wasa.ee

Aastavahetus kahele Pärnus Villa Wessetis

Aastavahetuspidustused Pärnus 31.12.2016. Villa Wesseti uhkes peoõhkkonnas on hea muusika ning vahva seltskond koos hõrgutavate ja maitsvate roogadega. Rock-Pop klassikat 60datest kuni tänapäevani mängib Taavi Peterson ja Peacemaker. Hommikul aitab taastuda rahulik hiline hommikusöök.

Kõigile paketi ostnuile kingituseks kinkekaart ööbimiseks Villa Wessetis - hea võimalus jääda kohe veel üheks ööks.

www.wesset.ee

Ehe aastavahetuspidu Estonia Resort Hotel & Spa-s!

2016. aasta lõpeb sel aastal PÄRNUS! Katame rikkaliku buffet-laua restorani NOOT peakoka Rudolf Visnapuu meeskonna poolt. Peoõhtut juhib galantne Tanel Saar. Tantsitab tuhandete lemmik TRAFFIC. Vana aasta vahetame uue vastu järgides moodsaid traditsioone. Pidu jätkub DJ nootide saatel.

www.spaestonia.ee/resort

Aastavahetus Frost Boutique Hotellis

Veetke üks tore õhtu nautides pidulikku 4-käigulist erimenüüd restoranis Mon Ami. Käikude vahele musitseerib Round Midnight Trio. Saadame vana aasta ära väljapeetud ning pidulikus stiilis.

www.frosthotel.ee

 

Aastavahetuspeod (majutus lisavõimalusena)

 

Aastavahetuspidu Maria Talus (*asub väljaspool Pärnut)

Maria talus saate tähistada uue aasta saabumist ja nautida tõelist maaelu idülli. Aastavahetuspidu tantsu, tralli ja õhtusöögiga toimub talu pidusaalis, kus õhtu sisustab Olavi Kõrre ansambel mängude ning eheda ja lõbusa rahvaliku tantsumuusikaga. Mängud ja tegevused ka lastele.

www.maria.ee

Aastavahetus 8. korruse panoraamkohvikus Estonia Medical Spa & Hotel´is

Saada vana aasta ära imelise vaatega 8. korruse Panoraamkohvikus ning võta uus vastu imetledes linna ilutulestikku. Taustaks muusika, avatud tantsuplats. Südaööl ESTONIA poolt pokaal vahuveini.

www.spaestonia.ee/medical

 

Aastavahetuse puhkus, rabamatk ja pidu Kurgo Villas / Restoranis Piparmünt

Kurgo Villa hotell ja kohvik-restoran Piparmünt kutsub teid veetma aastavahetuse puhkust Pärnus 30.12.2016-1.01.2017. Esimene päev viib Soomaale Riisa rabasse, kus pärast virgutavat jalutuskäiku ootab 3-käiguline lõunasöök Piparmündi Foodtruckist. Aasta viimase õhtu peol naastakse kuldsete 60ndate ajastusse, kus peomeeleolu on inspireeritud Eesti filmiklassikast.

www.kurgovilla.ee

 

Suurejooneline aastavahetus Kentuki Kõrtsis / Külalistemajas

Aasta kõige pidulikumal ööl olete oodatud Kentuki Kõrtsi! Heast muusikast ja tantsust pakatava eriprogrammi saatel kihutame aastasse 2017.

Saabumisel tervitusjook. Muusika nii helis kui pildis. Külluslik soe- ja külmlaud. Laval Jüri Homenja ja rahvatantsurühm KUU. Enne südaööd õnne valamine, seejärel suurejooneline ilutulestik koos pokaali vahuveiniga. Õhtut juhib ja meeleolu hoiab üleval videodiskor Aare Raidsoo.

www.kentuki.eu

Aastavahetuse peopakett ning aastavahetuse majutuspakett Strand Spa & Konverentsihotellis

Aastavahetuse pidu 2017 - Väikeste Lõõtspillide Ühing

Ka sel aastal koguneb kõige lõbusam seltskond aastavahetuseks Strandi, kus koos lüüakse tantsu, maitstakse head toitu ja nauditakse suurepärast linnavaadet südaööl. Pikka ja pimedat aastavahetuse ööd aitavad särama lüüa Marko Matvere ansambel Väikeste Lõõtspillide Ühing, õhtut juhib lõbus Tõnis Milling, silmailu pakuvad võluvad Lancy tantsijad ning diskor keerutab plaati varajaste hommikutundideni.

www.strand.ee                                                   

Aastavahetuspeod Tervis ravispaahotellis

* 20.00-02.00 Tervis ravispaahotelli buffet-restoranis

Õhtujuht Andreas Rahuvarm. Kavas: Showtantsutrupp „Lancy“, tule-show, idamaine tantsutrupp „Zarif“ ja tantsubänd „Catarsis“.

* 21.30-03.00 Tervise Kultuurikeskuse tantsusaalis

Tantsubänd ,,Väike mees", idamaine tantsutrupp ,,Zarif", showtantsutrupp ,,Lancy", tule-show

* 01.00-03.00 Disko Muuli baaris

www.spatervis.ee

Vana-aastaõhtu ’’Ajatu elegants’’ Villa Ammendes

Tervita uut aastat unikaalselt ja eksklusiivselt Villa Ammende miljöös! Tervitusjook, šampanja, rikkalik külm ja soe buffee ning magustoidud Villa Ammende kokkadelt, et vana aasta lõppeks magusalt. Jalga saab keerutada kvartett ’’Festivo’’ rütmikate lugude saatel (klaver, viiul, tšello, trummid). Avatud sigari salong ja kokteilibaar.

www.ammende.ee

Pärnu Jahtklubi aastavahetuse pidu "ROCKSTAARID"

Jahtklubi muutub üheks ööks “Rockstaaride” kohtumispaigaks. Kohata võib Tina Turnerit (Ago Anderson), Gunnar Grapsi, Hardi Volmerit. Meeleolu hoiab üleval Barbara Lehtna ja DJ Riho.

www.jahtklubi.ee

Aastavahetus Pärnu südalinnas Pärnu Hotellis

31.12.2016 õhtul on Sind Pärnu Hotellis ootamas meeleolukas vana-aastaõhtu pidu mõnusa muusika ja kohalikest maitsetest inspireeritud rikkalikku pidusöögiga. Muusikalise meeleolu loovad Meelis Punder & Antti Kammiste.

www.hotelparnu.com

 

Aastavahetuse maskiball restoranis Paradiis ja Villas Eeden

Ära ole üksi! Tee juba täna julge samm, et helistada meeldivale sõbrale ja kutsuda ta Aastavahetuse maskiballile restorani Paradiis ja Villasse Eeden. Tule veeda maagiline  õhtu koos kirevate ja salapäraste maskidega!

Tervitusjook, pidulik buffet õhtusöök ja vahuvein aastavahetusel. Meeleolu loob ansambel Ametiühing. Lisaks õnnetina valamine ja priipääsmed ööklubisse Sugar.

www.inglipuudutus.com 

 

Aastavahetuspeod ööklubides ning teistes söögi- ja meelelahutuskohtades

Ööklubi Sugar: Sugar NYE 2017 www.sugarclub.ee

Ööklubi Vaarikas: Suur aastavahetuse kingisdadu www.klubivaarikas.ee

Kultuuriklubi Tempel: Aastavahetus FB: Kultuuriklubi Tempel

Pärnu Kuursaal: Aastavahetus Pärnu Kuursaalis FB: Aastavahetus Pärnu Kuursaalis: Terminaator Live

Bum-Bum Pubi: Aastavahetus Bumbum FB: Bum-Bum pubi

Trahter Postipoiss: Lõbus aastavahetuse pidu! www.trahterpostipoiss.ee

Restoran Mon Ami: Aastavahetus Mon Ami-s FB: Aastavahetus Mon Ami-s

 

Liitu uudiskirjaga

Täname liitumast!

Broneeri majutus