Väike aastavahetuse reis tavapärasest keskkonnast välja lubab alustada uut aastat meeleoluka puhkusega, mis annab värskust ja energiat tulevateks kuudeks. Unustamatu viis veeta aastavahetust, on külastada talviselt võluvat Pärnut, nautida muusikat ning imelisi roogi, mida pakuvad Pärnu hotellid, restoranid ja meelelahutusasutused. Pärnu aastavahetuse peod kutsuvad tantsima ning lõbutsema varajaste hommikutundideni. Mitmed hotellid on selleks puhuks kokku pannud aastavahetuse paketid. Aastavahetuse pidude pakkumisi on nii majutusega kui ilma.

Aastalõpu tähistamine Tervis ravispaahotellis *koos majutusega VÄLJA MÜÜDUD

Meeleolukas aastalõpu tähistamine Tervis ravispaahotellis 30.12.17-1.01.18 (2 ööd). Sind ootab rikkalik buffet-õhtusöök koos tervitusjoogiga. Meeli lahutab "Celavy" aastalõpukabaree, tantsutrupp Ruubensid, laulusolist Marge Lumisalu, võlur Erich ja tantsuks mängib Sergei Masin Band. Õhtu jätkub Muuli baaris koos DJ Elmu Sadulsepaga.

www.spatervis.ee

Aastavahetus 2018 - Vene köögi gurmeeõhtu Klaara-Manni Puhke- ja Seminarikeskuses *majutus lisavõimalusena VÄLJA MÜÜDUD

Aastavahetus 2018 – Vene köögi eripära 31.12.2017 kell 20.00-03.00. Gurmeeõhtul serveeritakse 7 käiku traditsioonilisest vene köögist. Menüü on aidanud välja töötada selle kultuuri spetsialist, Vene Talu perenaine Ljubov Petrova. Lisaks fotonurk, külalisesinejad ja ilutulestik lausa kahel korral.

www.klaaramanni.ee

Aastavahetus 2018 Strandis *majutus lisavõimalusena VÄLJA MÜÜDUD!

Kõige lõbusam seltskond koguneb ka sel aastavahetusel Strand SPA & Konverentsihotelli: lööme koos tantsu, naudime head toitu ja lõbusat seltskonda kuni hommikutundideni. Kes väsib – kosutav uni vaid paari sammu kaugusel pehmetel patjadel, hommikune ergutav spaa ja aromaatne kohv.

www.strand.ee

 

Aastavahetus kahele Villa Wessetis *koos majutusega

Aastavahetuspidustused Pärnus! Villa Wesseti uhkes peoõhkkonnas on hea muusika ning vahva seltskond koos hõrgutavate ja maitsvate roogadega. Tantsumuusikat mängib ansambel Amadeus. Hommikul aitab taastuda rahulik hiline hommikusöök. Kõigile paketi ostnuile kingituseks kinkekaart ööbimiseks Villa Wessetis - hea võimalus jääda kohe veel üheks ööks.

www.wesset.ee

Aastavahetus Kurgo Villas ja Restoranis Piparmünt *koos majutusega

Veeda aastavahetuse puhkus Kurgo Villa hotellis 30.12.17-1.01.18 (2 ööd). Saabumisel magus üllatus ja Viiking Saaga Spaa piletid. Teisel päeval ühismatk Soomaal Riisa rabas. Aastavahetusel pidulik 5-käiguline õhtusöök restoranis Piparmünt. Lapsi ootab multifilmituba ja mängunurk.

www.kurgovilla.ee

Aastavahetus Pärnu südalinnas Pärnu hotellis *majutus lisavõimalusena

Pärnu Hotellis on Sind ootamas meeleolukas vana-aastaõhtu pidu mõnusa muusika ja kohalikest maitsetest inspireeritud rikkaliku pidusöögiga restoranis Embecke. Õhtusöögi muudab meeleolukaks ansambel Kõrsikud!

www.hotelparnu.com

Aastavahetuse pakett kahele Villa Eedeni restoranis Paradiis *koos majutusega

Rahvuslikus stiilis aastavahetuse pidu "Sini-must-valge Eesti" Villa Eedeni restoranis Paradiis. Rahvuslik buffet õhtusöök, mMälestuseks fotojäädvustus, õnnetina valamine, aastalõpu õnneloos ja palju muud põnevat. Meeleolu loob Härra Kalev.

www.puhkaeestis.ee

 

Aastavahetuspakett kahele hotellis Victoria *majutus lisavõimalusena

Aastavahetus ajaloohõngulises hotellis Victoria, kus meeleolumuusikat džässist šlaagrini pakub Ain Kurg ja hõrgutiste eest hoolitsevad Café Grand kokad.

www.victoriahotel.ee

Aastavahetuspidu Hedon SPA & Hotellis *koos majutusega

Säravad esinejad ja hõrgutavad maitseelamused restoranis Raimond. Muusikalise elamuse eest hoolitseb jazz- ja popmuusika bänd Dream Store & Eva Vaino. Õhtu viib öösse DJ Ronald Väli. Lapsi meelelahutab Pipi. Meeleolu ja säravad külalised jäädvustab Fotobox. 

www.hedonspa.com

Ehe aastavahetuspidu kuurorthotellis Estonia Resort Hotel & Spa**** koos majutusega VÄLJA MÜÜDUD

Meelelahutuse eest hoolitseb ansambel REMINDERS, kelle repertuuaaris kuuleb 80-ndate superstaaride aegumatuid hitte. Sind ootab buffet-laud Restoranis NOOT. Hoogne pidu jätkub DJ nootide saatel. Olge valmis ka üllatusteks. 

www.spaestonia.ee/resort

Meeldejääv aastavahetus Rannahotellis *koos majutusega

Sind ootab pokaal tervitusjooki peole saabumisel ja rikkalik buffet- õhtusöök. Meeli lahutab Sitg Rästa ja õhtut juhib Kalvi Kants. 

www.rannahotell.ee

Meeleolukas aastavahetus Wasa hotellis, pidu Vaarikas ja Sugaris *koos majutusega

Õhtusöögi alustuseks tervitusjook ja valik erinevaid suupisteid. Külalisi ootab pidulik buffet-õhtusöök traditsioonilistest eestipärastest hõrgutistest. Pidu jätkub Sugaris või Vaarikas vabapääsmega kuni kella 01:00. 

www.wasa.ee

Meeleolukas aastavahetuspidu Maria Talus *majutus lisavõimalusena

Maria Talus saab vastu võtta uue aasta nautides tõelist maaelu idülli. Sind ootab tants, trall ja õhtusöök talu pidusaalis. Meelelahutust pakub Pärnumaa Kitarristide Ansambel, kelle repertuaaris kuuleb kantrit, rocki ja pop muusikat. 

* NB! Maria talu asub Pärnu kesklinnast umbes 30 km kaugusel.

www.maria.ee

Pärnu Jahtklubi aastavahetuse pidu "Eesti Vabariik 100" *majutus lisavõimalusena

Pärnu Jahtklubi kutsub tähistama Eesti Vabariik 100 sünnipäeva. Sind ootab Eesti muusika ja maitsev Eesti toit. Õhtujuht Audru Ats, muusikat mängib DJ Peterson. 

www.jahtklubi.ee

Pidulik aastavahetuse õhtusöök Villa Ammendes *majutus lisavõimalusena

Õhtusöök klaveri- ja saksofonihelide saatel. Klaveril Indrek Oselein ja saksofonil Mati Tibar. Pakutakse peakoka Mihkel Heinmetsa poolt loodud erimenüüd. Lisaks õnnetina valamine ja südaöine šampanja. 

www.ammende.ee

Särav aastavahetus Tervise Paradiisis *majutus lisavõimalusena VÄLJA MÜÜDUD!

Sind ootab rikkalik peolaud buffet-restoranis. Meelelahutust pakub showtantsutrupp "Celavy", tantsutrupp "Ruubensi tüdrukud", kohal on ka võlur Erich. Õhtut juhib Andreas Rahuvarm. Lastega mängib Lotte.

www.terviseparadiis.ee

Suurejooneline aastavahetus Kentuki Kõrtsis/Külalistemajas *majutus lisavõimalusena

Sind ootab saabumisel tervitusjook ning külluslik soe- ja külmlaud. Meeli lahutab ansambel Patune Pool. Õhtujuht DJ on Sven Sumberg. Lisaks suurejooneline ilutulestik ja pokaal vahuveini.

www.kentuki.eu

Valik aastavahetuspidusid ööklubides ning teistes söögi- ja meelelahutuskohtades

Pärnu Kuursaal: 31/12 Aastavahetus+Meie Mees= Pärnu Kuursaal

Trahter Postipoiss: Vana-aasta ärasaatmise õhtu ansambliga Eesti Mees VÄLJA MÜÜDUD!

Kultuuriklubi Tempel: Aastavahetus: Dj Siim Nestor

Ööklubi Sugar: Sugar NYE

 

Liitu uudiskirjaga

Täname liitumast!

Broneeri majutus