Professionaalsed konverentsikorraldajad

Ürituste korraldamine

1. Reiser Konverentsid

Reiser Konverentsid asutati Pärnus 1991. aastal. Oleme spetsialiseerunud incoming-turismile. Oma tugevaimaks küljeks peame Pärnu ja Pärnu maakonna võimaluste tundmist ning professionaalseid töötajaid.

Reiser pakub konverentsiteenust, abistades Teid nii seminaride, koolituste kui ka konverentside läbiviimisel järgnevalt: broneerime majutuskohad erineva tasemega hotellides vastavalt Teie soovidele; korraldame kogu teavitamise ja arveldamise kliendi ja hotelli vahel; registreerime osalejad; komplekteerime ja jagame materjalid; tellime konverentsile toitlustamise; organiseerime konverentsi raames toimuvaid vastuvõtte ja õhtusööke; korraldame transpordi ja ekskursioonid.

Kontakt:

Amandus Adamsoni tn. 1

Pärnu 80010

Telefon: +372 44 71 480

Faks: +372 44 71 482

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kodulehekülg: www.reiser.ee

 

2. Pärnu Konverentsid

Kõige suuremad asjad, mida teeme, on mõistagi Pärnu Juhtimiskonverents, Pärnu Turunduskonverents, Pärnu Finantskonverents. Nende konverentside peamine eesmärk on pakkuda Eesti juhtidele ja tippspetsialistele võimalust kord aastas isekeskis järele mõelda, mida ja milleks nad teevad, vahetada mõtteid kolleegidega ja mõni uus idee pähe istutada.

Kontakt:

Äripäev AS

Pärnu mnt 105, Tallinn 19094 

Telefon: +372 617 7310

Faks:      +372 667 0165

E-post:    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kodulehekülg: www.konverentsid.ee

 

Tehnika rent

1. ART Konverentsitehnika

ART Konverentsitehnika OÜ tegutseb Tallinnas alates 1995. aastast. Meie põhitegevusalaks on ürituste teenindamine sünkroontõlketehnika, audio- ja esitlustehnikaga. Pakume sobivat tehnilist lahendust mitmesuguste sündmuste nagu konverentsid, seminarid, koolitused, esitlused, suvepäevad, juubelid, sünnipäevad, esinemised jms läbiviimiseks. Omame pikaajalist kogemust koostööst Euroopa Liidu tõlkide ja seminaride korraldajatega. Vajadusel aitame konverentsisaalide sisustamisel sobiva tehnikaga, jagame kogemusi sünkroontõlke ruumide tehniliste normide osas. Teenust pakume kogu Eestis ja vajadusel ka välisriikides. Meie klientideks on peamiselt avaliku sektori asutused ja äriettevõtted.

Kontakt:

ART KONVERENTSITEHNIKA OÜ

Kotka 26A, 11312 Tallinn

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kodulehekülg: www.artko.ee

 

2. Avision

AVISION AS – esitlus- ja videotehnika  müük ja rent koos usaldusväärse teenindusega.

Kolm head põhjust koostööks: suurim valik rendiseadmeid Eestis, kogemused ja pidev areng alates aastast 1992, professionaalne ja abivalmis meeskond.

Kontakt:

Tõnismägi 2 (sissepääs Endla 3), Tallinn 10122

Tel.  +372 630 7474

Faks +372 630 7484

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kodulehekülg: www.avision.ee

 

3. Pärnu Kolledži ruumide ja tehnika rent

Kolledžis on rentimiseks pakkuda 20-, 50-  ja 100- kohaline auditoorium ning 19 kohaga arvutiklass. Hind sõltub varustuse tasemest. Lisaks on võimalik tellida toitlustust kolledži kohvikust.

Kontakt:

Ringi 35, Pärnu 80010

Tel: +372 445 0522

Fax: +372 445 0530

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kodulehekülg: www.pc.ut.ee

 

4. Avicom Est OÜ

AVICOM EST OÜ alustas oma tegevust 2000. aastal. Avicom Est OÜ tegutseb professionaalset video-, audio-, valgustehnikat pakkuva ettevõttena. Peamisteks suundadeks on tehniliste lahenduste väljatöötamine ja seadmetega varustamine büroodes, koolides, kultuuriasutustes, kaubanduses, konverentsikeskustes, hotellides, lõbustus asutustes jne.

Avicom EST OÜ eesmärgiks on pakkuda kliendile terviklikke ja professionaalseid lahendusi. Pakume kliendile tema vajadusi ja hinnaklassi arvestades kõige sobivamaid lahendusi. Meie poolt pakutav tehnika on üle maailma tunnustust leidnud tootjatelt.

Kontakt:

Ringtee 4, Tartu 51013 

Tel/Fax: +372 730 0046

Tel:  +372 517 2486

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kodulehekülg: www.avicom.ee

 

Tõlkimine

1. Mainori Keelekeskus

Kirjalik tõlge: Üks arvestuslik lehekülg võrdub 1800 tähemärgiga arvutis. Normaalne töö-kiirus on 4 lk. päevas ( tehniline tekst 2 lk. päevas ), kiirtööd tehakse 5-6 lk. päevas. Kiirtöö on 25% kallim, spetsiifilise teksti (tehniline, juriidiline jne.) tõlkimine 25-50% kallim.

Suuline tõlge: Soovitav tellimuse ja samuti tõlgile vajalike abimaterjalide esitamise aeg on kaks nädalat enne kavandatavat üritust. Pikema kui 2-tunnise töö puhul tuleks tellida kaks tõlki.

Kontakt

Suur-Sõjamäe 10A, 

Tallinn 11415 

tel. +372 610 1922

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Veeb:  http://www.keelekeskus.ehk.ee/

2. Pärnu giidide ühing

Kontakt

Pärnu Giidide Ühing,

Postiaadress: Ringi 35, Pärnu 80010

Veeb: www.giidideliit.ee/p-rnu-giidide-hing

3. Sunny Galandrex Tõlkebüroo OÜ

Sunny Galandrex Tõlkebüroo OÜ osutab tõlketeenuseid alates 1997.a. 2000.a. loodi Eesti Tõlkebüroode Liit (ETBL), eesmärgiga korrastada tõlketeenuste pakkumist turul ja kehtestada kvaliteedistandardid. Galandrex tõlkebüroo oli üks ETBL`i asutajatest ja on üks tänastest liikmetest. Alates aastast 2004 on ETBL Euroopa Tõlkebüroode Liitude Liidu (EUATC) liige.

2008. aasta veebruaris ühines Galandrex OÜ Sunny Business Services kontserniga ja ettevõtte uueks ärinimeks sai Sunny Galandrex Tõlkebüroo OÜ.  Lisaks kirjalikule tõlkele pakume ka suulist tõlget, olgu selleks siis lepingu sõlmimine notari juures või suur ülemaailmne konverents - hulgaliselt kogemusi omame mõlemal juhul.

Kontakt

„Delta Plaza ärhoones“ Pärnu mnt 141 pk. 59 (II korrus)

11314 Tallinn,

Tel:   +372 68 414 20

Faks: +372 68 414 01

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Veeb: http://www.sunnybusiness.ee/

 

4. TÜ Pärnu Kolledži keelekeskus

Keelekeskus on Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži akadeemiline struktuuriüksus. Keelekeskuse eesmärgiks on: tagada ajakohasest metoodikast juhinduv kõrgel tasemel keeleõpe, võõrkeelte õpetamine osakondades keelenõudlusest ja vajadustest lähtuvalt, uute õppematerjalide väljatöötamine ja keelealaste projektidega tegelemine.

Põhieesmärgist tulenevalt keelekeskus: õpetab võõrkeeli üliõpilastele nii kohustusliku kui valikainena; võtab osa keeleprojektide ja rakenduslike programmide väljatöötamisest ning nende ellurakendamisest; viib läbi täienduskoolitust; abistab osakondi rahvusvaheliste sidemete loomisel (keelealane kompetents); abistab kolledži vastavaid struktuure võõrkeelse kolledžit tutvustavate materjalide väljaandmisel; teeb kolledži huvidest lähtuvalt tõlketöid.

Kontakt

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž,

Ringi 35

Pärnu 80010

tel +372 445 0520,

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

http://www.pc.ut.ee/382483

 

5. Lingo OÜ

Lingo OÜ on erakapitalil rajanev osaühing, mis asutati 1991. a. Esialgu pakkus Lingo OÜ ainult inglise keele kursusi täiskasvanutele ja andis tööd kahele inimesele. 1992. a alustasime kirjalike ja suuliste tõlketeenuste osutamist. Kuna tõlke- ja muude bürooteenuste roll firma tegevuses üha kasvas, otsustas ettevõtte juhatus 1998. a luua uue iseseisva mittetulundusühingu Pärnu Keeltekool, mis võttis üle keeleõppealase töö. Lingo OÜ spetsialiseerus aga tõlke- ja bürooteenustele.

Meie kogenud tõlgid ja tõlkijad aitavad klientidel suhelda peamiselt eesti, inglise, soome, saksa ja vene keeles. Vajadusel leiame aga tõlkija ka teiste Euroopa keelte tarvis (läti, leedu, rootsi, norra, poola, prantsuse, itaalia, hispaania jt)

Kontakt

Rüütli 24  (II korrus)

Pärnu 80010

Tel/faks +372 447 1231

Tel        +372 516 3461

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Veeb: http://www.lingo.ee

 

6. MTÜ Pärnu Pimedate Ühing

MTÜ Pärnu Pimedate Ühing kuulub Eesti Pimedate Liitu. Viipekeele tõlketeenus.

Kontakt

Riia mnt 15, Pärnu

Tel: +372 443 3664

 

Catering

1. Frens Catering

Frens Catering pakub Teile kõiki sündmuse õnnestumiseks vajalikke teenuseid.

Alates esmasest Frensi poole pöördumisest konsulteerib Teid Frens Cateringi projektijuht, kes annab nõu konkreetseks sündmuseks sobiva koha ja stiili valikul, koostab kirjaliku pakkumise kõigi vajalike teenuste kohta ning koordineerib kogu sündmuse ettevalmistust.

Kontakt:

Pühavaimu 15, 80011 Pärnu

telefon: +372 44 51 320 

faks: +372 44 51 321

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

veeb: www.frens.ee

 

2. Strand SPA & Conference Hotel

Meie ürituste juhid hoolitsevad Sinu konverentsikülaliste energiavarude taastamise eest. Pisikese näljatunde leevenduseks pakume ürituse vaheaegadel kohvi muu suupärase näksimisega. Suuremat kõhutäidet soovitame lõunasteks tundideks, aga ka õhtuseks nautlemiseks.

Kontakt:

Strand AS

A.H. Tammsaare pst 35

80010 Pärnu 

Telefon: +372 447 5370

Faks: +372 447 5371

E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Veeb: www.strand.ee

 

3. Event Catering

Meie missioon on olla esimeseks partnerivalikuks neile, kes otsivad paindlikke ja kaasaegseid lahendusi toitlustusteeninduse valdkonnas.

Kümne tegutsemisaastaga oleme kasvanud täisteenust pakkuvaks ürituste korraldamise ja catering-firmaks. Oleme klientidele usaldusväärne partner, pakkudes vaid kvaliteetset teenust. Meil on mitmeaastane kogemus ka rahvusvaheliste suurürituste teenindamises.
Lisaks maitsvale toidule pakume heade koostööpartnerite abiga erinevaid lahendusi ruumide dekoreerimisel, erinevaid heli- ja valgustehnika lahendusi.

Kontakt:

Pilvetee 6 / Kadaka tee 70D

Tallinn 19087

Telefon: +372 618 16 16

E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Veeb: www.eventcatering.ee

 

Broneeri majutus