Ahvenapirukad

Audru kandi Vene talu noorperenaise Veronika Meibaumi pirukad on parim kombinatsioon kalameheõnnest ja naise osavatest kätest. Sellest retseptist peaks saama 24 pirukat. 

Hapukapsasupp ubadega Romantiliselt Rannateelt

Tõstamaa kandis on selline imemaitsev hapukapsasupp hinnatud paljude kohalike elanike seas. Kodune klassika, mida armastavad nii lapsed kui ka täiskasvanud. See supp on eriline just leotatud põldubade tõttu. Proovi kindlasti, kaotada pole midagi. 

Hõrk tallepraad

Siin on väärt soovitus neile, kes ihkavad kodus süüa valmistada nii nagu teevad seda peene restorani peakokad. Selle liharoa küpsetamisel kehtib reegel "less is more" ja eheda maitse säilitamiseks ei tohi liha maitseainetega üle kuhjata. Vabalt võib ka rosmariini seekord panemata jätta. 

India pähkli- sarapuulehe kaste

See taimne lehekaste sobib imehästi dipikastmeks või määrdeks. Samuti serveeri seda külma kastmena erinevate roogade juurde. Valmistamisel on kasutatud ka kuivatatud sarapuulehti, kui neid ei leia, siis sobivad hästi ka teised puulehed — jalakas, saar, vaher.

Isetehtud suitsuräimed

Kui sul on kodus leidumas suitsuahi, siis ainuõige valik on valmistada suitsuräimeid. Ei ole midagi paremat ise suitsutatud räimedest! Valmistamine on ülilihtne ning tegelikult retsept täpseid koguseid ei vajagi – üldjuhul valmib kõik tunde järgi. Ja mis kõige parem – kalasid ei ole vaja eelnevalt puhastada!

Kalasupp Romantiliselt Rannateelt

Lihtne retsept, lihtne valmistada. Kalasuppi tehakse erinevatest kaladest, kuid kindlasti tuleks lisada ka angerjat. See kala paneb maitsemeeled keelel tantsima. Velli Tahkurannast soovitab suppi teha ahvenast või räimest. 

Kiisasupp hapuoblikaga

Kiiska tuntakse teise nimega kui “ämmatapja”. Nimi tuleneb sellest, et kiisk on väga luine ja vajab ettevaatlikku lähenemist. Nüüdsel ajal oskavad kalurid kala väga peenelt fileerida ja vaieldamatult on kiisk üks parimaid supikalu.

Kurgipuder Romantiliselt Rannateelt

Kui soovid midagi kodust ja toitvat, siis valmista romantilise hõnguga kurgiputru. Kõige paremini valmib puder värsketest kartulitest, kodusest läbikasvanud sealihast ja omavalmistatud marineeritud või hapendatud kurkidest. 

Paneeritud räimed laimise vimkaga

Paneeritud räimed on ehe klassika. Mille poolest aga see retsept erineb?! Seda retsepti on kostitatud kergelt laimiga, mis lisab maitsele pisut värskust. Lisaks on räimed peale praadimist üleraputatud pärmihelvestega, mis täiendavad maitset kerge juustuse mekiga!

Pistaatsio-põldohaka pesto

Mõeldud kõigile pestogurmaanidele. Lihtne valmistada ning sisaldab hinnatud metsikuid taimi nagu nõges, naat ja palju muud põnevat...

Liitu uudiskirjaga

Täname liitumast!

Broneeri majutus