Aktiivne puhkus

Jõe- ja merelinna seisusele kohaselt pakub Pärnu mitmel moel vee peal liikumise naudingut: paadisõite eheda kaluripaadiga,  lõbusõite vesijalgratastega, veesuusatamist ja banaanisõitu. Ainulaadne elamus on purjekasõit Pärnu lahel ning seiklushimulisemad saavad nautida kajakimatku merel. Pärnu rannast leiate võimaluse laenutada surfivarustust. Jalgrattal saab Pärnu linnas teha kilomeetrite pikkuseid ringe.

Pärnumaal ootab suuri ja väikeseid külastajaid vahva seikluspark ja adrenaliinirohke kardirada. Koos kogenud matkajuhiga saate minna räätsamatkale, kanuumatkale, tõukekelgumatkale või suusaretkele. Miks mitte proovida linnuvaatlust või disc-golfi? Põnevust pakuvad rakendisõidud kelgukoertega või saanisõidud hobustega. Kasuta kaluriga merele mineku võimalusi või rendi ise aerupaat ja õnged. Golfimängijad leiavad otse linna külje alt suurepärased golfiväljakud.

Valik aktiivseid elamusi:

PärnuPärnuPärnuPärnu

 

Filtrid

Kokku leitud: 200
Sorteeri:

Batuudikeskus UP

Lai tänav 10, Pärnu
+372 443 3002
Batuudikeskus UP on Pärnu suurim mängumaa!  Kutsume lustima noori ning vanu, lapsi koos sõprade ja vanematega. Keskuses on lustijate päralt ainulaadne trampliinimaastik, kus saab sooritada erinevaid hüppeid ja saltosid. Lisaks suur poroloonibassein turvaliseks hüppemaandumiseks. Batuudikeskuses on suur liumäega täispuhutav batuut Draakon. Samuti 10000 palliga pallimeri, lauajalgpall, korvpall, PS3, piljard, mänguautod, softplay jne. Atraktsioonid vahelduvad pidevalt, nii et tule ja veendu ise. Keskuses on avatud ka väike kohvik. Tule hüppa taevasse!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Elamusterohke päev Soomaa rahvuspargis

Riisa küla, Tori vald, Pärnu maakond
+372 514 7572
Elamusterohke päev Soomaa Rahvuspargis on kombineeritud matk räätsa- ja kanuumatkast. Kõigepealt suundutakse kogenud giidi juhendamisel läbi metsa ning jõutakse Eesti suurima rabani- Kuresooni. Matkal on abimeesteks räätsad, millega saad elamuse käies seal, kuhu tavaliselt ei pääse. Räätsad ei lase kõndijal vajuda ning rabapinnas ei saa kahjustada. Pärast einet looduses jätkatakse rahuliku kanuumatkaga mööda Soomaa looklevaid jõgesid. NB! Lisatasu eest pakume ka transfeeri Pärnust!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Ermistu Puhkeküla paadi- ja mootorilaenutus

Ermistu jä - Ermistu Jä, Ermistu küla, Pärnu
+372 5629 7627
Asume Lääne-Eesti suurima ja kaunima järve Ermistu järve kaldal. Järv on kalarikas, seetõttu on see kujunenud just harrastuskalastajatele meelisjärveks. Puhkekülast saad laenutada nii aerupaati kui ka paati koos mootoriga - kalapüügiks või niisama järve ilu nautimiseks. Valikus on 13 paati ja 6 bensiinimootorit ning päästevestid nii suurtele kui väikestele. Kohapeal on ka väligrillid ja ka suitsuahi kalade küpsetamiseks, juhuks kui kalasaak oli hea ja kõht tühi. Puhka looduses. Ermistu Puhkeküla ootab sind! 
Mine kodulehele
LOE EDASI

Fotoretk Puhtu ja Laelatu looduskaitsealale

Puhtu tee 16, Virtsu alevik, Lääneranna vald, Pärnu maakond
+372 514 1542
Puhtu poolsaar ehk Puhtulaid on üks omapärasemaid poolsaari Eestis. Puhtu  salulehtmetsa liigid on tamm, jalakas, pärn, vaher, pooppuu, mänd, kuusk, metsõunapuu - kokku ca 60 erinevat põõsa- ja puuliiki. Laelatul leidub palju looduskaitse all olevaid taimeliike: karulauk, lõhnav madar, lood-angervars, üle 470 soontaimeliigi ja üle 20 liigi käpalisi.  Fotokursuse teemad ja praktilised ülesanded on makrofoto, loodusfoto, kompositsioon jne. Kursust juhendab Peeter Sirge. Fotoretke hind sisaldab fotoalast koolitust, nõuandeid ja õhtusööki. Fotomatka saad tellida Sulle sobival ajal!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Jõulumäe Tervisespordikeskuse maastikurattarajad männimetsas

JÕULUMÄE T, Leina küla, Häädemeeste vald, Pärnu maakond
+372 445 6117
Jõulumäel on 2 tähistatud mägiratta püsirada. Rattaga saab sõita ka paljudel Jõulumäe püsitähistusega jooksu-, suusa- ning matkaradadel. Kaunis männimetsas lookleb ka asfaltkattega liikumisrada, mis pakub huvilistele kiiremat sõitu. Lisaks on Jõulumäel korraldatud 1500 osavõtjaga rattavõistluseid spetsiaalselt võistluse tarbeks tähistatud rajal. Maastikurataste ja FatBike'ide laenutus asub peamajas administraatori juures ja see on tasuline. Täpsemat infot rattalaenutuse kohta leiate kodulehelt.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Jõulumäe Tervisespordikeskuse suusarajad ja suusalaenutus

JÕULUMÄE T, Leina küla, Häädemeeste vald, Pärnu maakond
+372 445 6117
Jõulumäe Tervisespordikeskus muutub lume saabudes tõeliseks suusakeskuseks. Siin leiab igaüks jõukohase murdmaasuusaraja - nii algaja suusataja kui tippsportlane. Jõulumäe suusatamise terviserajad pikkusega 3 - 10 km on rahulikuma reljeefiga. Loodusliku lume olemasolul saate suuskadel läbida kuni 10 km matkaraja läbi talviselt kauni männimetsa.   Detsembrist aprillini saab suusatada kunstlumekattega suusarajal. Rada on valgustatud õhtuti kuni kella 21-ni. Suusahooajal töötab suusalaenutus. Suusakomplekt maksab 4 eur /1 tund. Täpsemat infot radade ja suusalaenutuse kohta jälgi Jõulumäe kodulehel
Mine kodulehele
LOE EDASI

Jõulumäe kelgumägi

JÕULUMÄE T, Leina küla, Häädemeeste vald, Pärnu maakond
+372 445 6117
Jõulumäe kaunis männimetsas on talveperioodil küllaldaselt tegevust. Ilusal talvepäeval võta kaasa oma kelk ja tule kelgumäele!  Vastlapäeval saad siin kelguga teha Pärnumaa pikima liu. Kelgumäel on kolm erinevat laskumisnõlva - kaks laugemat väiksematele lastele ja üks järsem osavamatele kelgutajatele. Kaks laugemat laskumisnõlva on kaetud kunstlumega, järsemal nõlval saab kelgutada loodusliku lumekatte korral. Kelgumägi ei ole valgustatud! Kelgutamise vahel saab peamajas sooja teed ja küpsist. NB: Kelgutajatel palume olla tähelepanelikud, et mitte tallata ära suusaradu.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Kaisma terviserada

Kaisma küla, Kaisma vald, Pärnu maakond
+372 5623 7964
Põhja-Pärnumaal asuv Kaisma Suurjärv on 1,2 km² suurune rabajärv. Temaga on ühenduses rabade keskel asuv Kaisma Väikejärv ning nende kahe järve vaheline ala on ehedaks näiteks puutumatust loodusest. 6 km pikkune terviserada kulgeb ümber Kaisma Suurjärve, saad nautida järveäärset ilu, raba- ja metsakeskkonda. 1,5 km rajast on kaetud laudteega. Rajale jääb mitmeid loodust tutvustavaid infotahvleid ja vaatetorn. Järveäärselt puhkealalt saad laenutada paadi ning minna järvele sõudma. Samuti saad seal ööbida ja teha sauna, telkida või peatuda karavanautoga.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Kihnu Puukoi jalgrattalaenutus

PÄRNAMÕISA, Linaküla, Kihnu vald, Pärnu maakond
+372 522 2609
Oleme paindlike võimaluste ja soodsate hindadega jalgrattalaenutus Kihnu saarel. Telli meilt ratas ning transpordime saarel selle just sinna kuhu vajad! Meil on jalgrattaid nii täiskasvanutele kui ka lastele. Lisavarustuses on lastekärud, lastetoolid ja kiivrid. Rattaid saad broneerida telefoni või e-maili teel. Hinnad on alates 2 eurot tund!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Kihnu kalurite sadam ja ajaloolised Kihnu kaluripaadid

KIHNU TULE, Lemsi küla, Kihnu vald, Pärnu maakond
+372 446 9910
Suaru sadama põhjapoolsem osa on täis ajaloolisi Kihnu kalapaate: kakuamipaate, lappajaid ja pisikesi paate. Seda osa sadamast kutsutakse kalurite sadamaks. Kutselised kalurid erastasid selle sadamaosa pärast nõukogudeaegse kolhoosikorra kokkukukkumist oma osakute eest. Kevaditi käib kalurite sadamas eriti tihe sebimine: korrastatakse paate ja püüniseid, ninna lööb tõrva lõhn nagu muiste. Nende ajalooliste alustega käiakse ka reaalselt merel kala püüdmas.  Sadamas näeb ka palju Kihnule omaseid külgkorviga mootorrattaid, mis kaldal merelt tulevaid mehi ja kalasaaki ootavad.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Lõbusõidud kaatriga Pärnu jõel ja lahel

Sadama tänav 4, Pärnu linn, Pärnu
+372 504 2502
Pakume lõbu- ja tellimussõite kaatriga Pärnu jõel ja lahel. Kaatris on kohti kuuele reisijale, see sobib nii eraisikutele kui ka firmadele väiksema seltskonnaga väljasõiduks. Sõidutund maksab 80€, pikemate sõitude puhul hind kokkuleppel.  Lisateenusena saate juurde tellida ka veelauasõitu.  Juulikuus on võimalik tellida kohapüüki Pärnu lahel - 80€ / 2 tundi.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Nurka talu Tolkuse rabamatk

Rannaku tee SURJU METS, Rannametsa küla, Häädemeeste vald, Pärnu maakond
+372 660 5418
Matkame Nurka talu perenaisega mõnusas kulgemise tempos Tolkuse rabas laud- ja jalgradu mööda, tutvume taimedega, räägime rahvajutte ja rabalegende. Tumedas laukas kastavad julgemad ennast vette. Puhkame jalga, peame piknikku ja ronime kõrgel liivaluitel asuvasse vaatetorni et vaadata üle kogu Luitemaa looduskaitseala. Selge ilmaga paistavad ka Pärnu, Kihnu ja Lätimaa.  EHE kvaliteedimärgisega matka korraldame lähtuvalt kliendi soovidest ja võimalustest. Tolkuse raba asub Nurka talust 5 km kaugusel, matkame rabani jalgsi läbi Luitemaa looduskaitseala luitemänniku või autoga matkaraja alguseni.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Pärnu Mai ranna kergliiklustee

Papiniidu tänav 37f, Pärnu linn, Pärnu
2013. aastal valminud kergliiklustee viib mööda rannajoont Pärnu rannapromenaadini.  Nelja meetri laiune rada on valgustatud ning sobib hästi tervisesportlastele ja jalutajatele. Kergliiklustee keskosas asub laste mänguväljak, raja äärde jäävad rannaniidud, kus võib tutvuda põnevate taimeliikidega ja kohtuda linnalehmadega, kes ala roostikust puhtana hoiavad. Promenaadi puhkealadel on Eesti disainerite pingid ja rattahoidjad.
Mine kodulehele
LOE EDASI

RMK Nigula raba õpperada ja vaatetorn

Urissaare küla, Häädemeeste vald, Pärnu maakond
+372 505 8242
Nigula Looduskaitseala on loodud kaitsmaks 6400 ha ala, mis hõlmab endas puutumatuid soid, metsi ning niite. Siin kasvab palju jõhvikaid, mis on ka Nigula sümboliks. Looduskaitseala südameks on Nigula raba oma viie põlismetsaga kaetud rabasaare ning suure rabajärvega. Järve veerest algav 3 km pikkune õpperada kulgeb mööda lageraba kuni kõige suurema rabasaareni – Salupeaksini. Rajale jäävad vaatetorn ja ka madal platvorm, kust on hea jälgida rabaelanike toimetamisi. Hea teada! Väljaspool õpperada liikumiseks peab olema looduskaitseala kaitse korraldaja luba.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Ranna Rantšo

Mõisaküla, Lääneranna vald, Pärnu maakond
+372 5354 7000
Hobusega ratsutamine paneb lapsed naerma ja enda üle uhkust tundma.  Siin saad tundma õppida loomade käitumist ja toitumist, lisaks sellele on võimalik ratsutada või vankriga sõita, toitu tellida ja suvel mahetoodangut kaasa osta. Ranna Rantšo koduloomade pargis võid näha ja paitada 14 eri liiki loomi-linde. Lapsed rõõmustavad eriti kanade, kitsede ja nende tallede üle. Soovi korral on võimalik korraldada rantšo stiilis üritusi viiesajale või enamale inimesele.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Reiu Puhkekeskuse kanuu- ja paadilaenutus

Jõekalda tee 13, Silla küla, Paikuse vald, Pärnu maakond
+372 445 5206
Kanuu või sõudepaadiga on võimalik startida otse puhkekeskuse eest Reiu jõel. Kui eelistad vaikses voolus rahulikult loodust imetleda, soovitame Sul allavoolu sõita. Jõudes Pärnu jõkke ja liikudes ülesvoolu jõuad Sindi paisuni, läbides mõningaid kiirema vooluga kohti, pärivoolu liikudes aga Pärnu lahte. Võta kaasa piknikukorv või kalaõng, naudi head seltskonda ja maalilist Reiu jõge! Meilt saad laenutada ka Sup-aerusurfi laudu.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Samliku kanuuparvematkad Pärnu jõel

Samliku ko - Samliku ko, Samliku küla, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond
+372 5697 8300
Kanuuparv on kahest või kolmest kanuust kokku pandud ja puidust platvormiga kaetud veesõiduk. Kanuuparvega saab matkata koos kogunisti kuni 12-liikmelise seltskonnaga. Kanuuparv sobib suurepäraselt ühiseks matkamiseks peredele, sõpruskondadele ja suurematele gruppidele. Kanuuparvematkade distantsid Pärnu jõel on: 3 km ja 13 km (ajaliselt 1 h ja 4-5 h). Matkad algavad Samlikult või Kurgjalt. Soovi korral saadab Teie seltskonda lisatasu eest matkajuht, kes tunneb jõge ja piirkonda. 13 km matka hind täiskasvanule on 15 € ja lapsele 10 €.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Soomaa.com soome kelgu matkad

Riisa küla, Tori vald, Pärnu maakond
+372 506 1896
Talvel, kui Soomaa jõed ja luhad on jäätunud ning ilmastikutingimused soodsad, kutsume teid sõitma tõukekelkudega! Soome kelkude ehk tõukekelkudega on vahva jäätunud üleujutusaladel või metsavaheteedel matkata. Matka marsruudi valimisel arvestame teie soove, oma kogemusi ja ilmastikuolusid. Kelgumatk kestab 2 kuni 3 tundi ja sobib ka lastele! 
Mine kodulehele
LOE EDASI

Strand spaa

Anton Hansen Tammsaare puieste 35, Pärnu linn, Pärnu
+372 447 5370
Strandi väikese ning hubase spaakeskuse päiksepaistelises aatriumis on kaks basseini ja mullivann, kus on aastaringselt mõnus lõõgastuda, nii hotelli külalistel kui kõigil teistel! 16-meetrine bassein on sobilik kogenumatele ujujatele ning massaažibassein neile, kes tahavad lihtsalt veemõnusid nautida. Spaa kompleksi kuuluvad ka aurusaun, soojad lamamistoolid ning soome saun nii meestele kui naistele. Suvel on avatud ka väliterrass, kus saate lamada suvepealinna kuumas päikeses ning värskendada end karastavate jookidega!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Tervise Paradiisi bowling

Side tänav 14, Pärnu linn, Pärnu
+372 445 1616
Tervise Paradiisi 0-korrusel ootab kõiki huvilisi 6 rajaga bowlingusaal. Lisaks kuuliveeretamisele saate nautida maitsvaid suupisteid ja karastavaid jooke. Bowlingusaal sobib suurepäraselt sünnipäevade, firmaürituste ja turniiride pidamiseks. Laste sünnipäevapaketid: Loe lisa siit Vaata Bowlingu baari menüüd NB!  Iga kuu teisel kolmapäeval on bowlingus hoolduspäev, siis avatakse bowling kell 19:00
Mine kodulehele
LOE EDASI

Liitu uudiskirjaga

Täname liitumast!

Broneeri majutus