Aktiivne puhkus

Jõe- ja merelinna seisusele kohaselt pakub Pärnu mitmel moel vee peal liikumise naudingut: paadisõite eheda kaluripaadiga,  lõbusõite vesijalgratastega, veesuusatamist ja banaanisõitu. Ainulaadne elamus on purjekasõit Pärnu lahel ning seiklushimulisemad saavad nautida kajakimatku merel. Pärnu rannast leiate võimaluse laenutada surfi varustust. Jalgrattal saab Pärnu linnas teha kilomeetrite pikkuseid ringe.

Pärnumaal ootab suuri ja väikeseid külastajaid vahva seikluspark ja adrenaliinirohke kardirada. Koos kogenud matkajuhiga saate minna räätsamatkale, kanuumatkale, tõukekelgumatkale või suusaretkele. Miks mitte proovida linnuvaatlust või disc-golfi? Põnevust pakuvad rakendisõidud kelgukoertega või saanisõidud hobustega. Kasuta kaluriga merele mineku võimalusi või rendi ise aerupaat ja õnged. Golfimängijad leiavad otse linna külje alt suurepärased golfiväljakud.

Filtrid

Kokku leitud: 169
Sorteeri:

Ajamatkad.ee jalgsimatk avastab pärandkultuuri Kurese muinasmaastikel

Kurese küla, Koonga vald, Pärnu maakond
+372 5665 9543
Tutvume kiviaedadega ääristatud mahajäetud legendaarse Kurese sumbkülaga. Selline mahajäetud külatüüp on nii Eesti kui ka kogu Euroopa mõistes haruldane koht. Siit avanevad maalilised vaated igasse ilmakaarde. Külastame samuti Pakamäe linnamäge, Kurese ringvall-linnust,  kultuskive ja allikaid. Matka jooksul räägime loodusest, kohalikest legendidest, endisaegsest külaolust Kuresel, muinas-eesti ajaloost, mütoloogiast ja traditsioonidest. Joome teed ja sööme kakukesi. Matka pikkus 6 km ja kestvus 5-8 t. Peale matka lisatasu eest toitlustus ja sauna võimalus. Lisainformatsiooni matka kohta SIIT.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Aloha Surfikeskus – paik Sinu sündmuse läbiviimiseks

Ranna puiestee 9 - KESKLINNA , Pärnu
+372 5694 1133
Aloha asub Pärnu rannal, Terviseparadiisi lähistel, oleme avatud juuni-sept. iga päev täpselt nii kaua kui vaja! Keskendume koolitustele, kayakkide, SUP-, skim- laudade rendile. Meie juures käivad paljud seltskonnad ja ettevõtted enda koosviibimisi läbi viimas. Pakume aktiviteete täislahendusega, kust ei puudu ka toitlustus, avatud on Cafe Aloha SUP lauad-25tkKayakid-5tkSkim lauad-10tkÕppelohedTerrass kahel korrusel – istumisruumi jagub mitmekümnele inimesele, kasutame piknikumatte ja rannatoole. Võimalus kasutada kohapealset grilliProjektor ja valge sein – fotode/videote/esitluste näitamiseks 
Mine kodulehele
LOE EDASI

Aloha Surfikeskuse Poissmeeste SUP jooga

Kesklinna , Pärnu
+372 5694 1133
Otsid lõbusat ajaviidet poissmeeste või tüdrukute peole?  SUP jooga tähendab aerusurfi laudadega merel madalas vees treeneriga jooga harrastamist. Treening ei nõua eelnevat jooga elementide tundmist ega füüsilist ettevalmistust. Tegemist on lõbusa ajaveetmisega, vette kukkumine ja tasakaalu leidmine tekitab palju elevust. Hinna sisse kuulub varustus 10le, instruktor, Aloha terrassi kasutamine. Avatud on Cafe Aloha, soovi korral saab nii einestada kui karastavaid jooke nautida.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Aloha Surfikeskuse SUP jooga

Kesklinna - KESKLINNA , Pärnu
+372 5694 1133
Otsid lõbusat ajaviidet seltskonnale? Olgu seltskonnaks perekond, sõbrad, firma - pakume Teile SUP joogat. SUP jooga - see on aerusurfi laudadega merel madalas vees treeneriga jooga harrastamine. Treening ei nõua jooga elementide tundmist ega füüsilist ettevalmistust. Tegemist on lõbusa ajaveetmisega, vette kukkumine ja tasakaalu leidmine tekitab palju elevust. Hinna sisse kuulub varustus kümnele, instruktor, Aloha terrassi kasutamine. Vajalik on ette broneerimine, et leida just Teie seltskonnale sobiv lahendus meeldejäävaks päevaks! Hind kehtib grupile suurusega 1-10 inimest!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Aloha Surfikeskuse SUP laua rent ja sõit Pärnu lahel

Kesklinna - KESKLINNA , Pärnu
+372 5694 1133
SUP ehk aerusurf on suurepärane viis muuta päev rannas aktiivseks ja meeleolukaks. Tegevus on kergesti omandatav ning jõukohane kõigile. SUP lauaga sõitmine on heaks hommikuäratajaks, kosutav lõunapausiks või sportlik ajaviide õhtuks, regulaarne harrastamine hoiab Sind mõnusalt vormis. Pärnu lahe liivane põhi ning madal vesi loovad SUPi harrastamiseks suurepärased ning turvalised tingimused. SUP lauaga saad sõitma tulla kas üksi või sõpradega. Hind kehtib üheks tunniks ühele inimesele ning sisaldab SUP laua ja aeru renti.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Aloha Surfikeskuse SUP matk Audru jõel

Lihula maantee 2, Audru alevik, Audru vald, Pärnu maakond
+372 5694 1133
SUP ehk aerusurf on suurepärane viis muuta päev aktiivseks ja meeleolukaks. Tegevus on kergesti omandatav ning jõukohane kõigile, sõltumata east või füüsilisest vormist. SUP’i matk jõel annab suurepärase võimaluse näha paiku, kuhu Sa muidu kunagi ei satu, fantastiliselt ilusad jõekaldad, sillad, kärestikud, pargid – SUP’ga liikudes saad kiigata igasse jõesoppi. Hind sisaldab matkajuhti, aerusurfi varustust. Tule koos sõpradega, et nautida jõe sulisemist ja anda kehale/vaimule uut hingamist!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Baltreiseni jalgrattarent Pärnu kesklinnas

Rüütli tänav 21, Pärnu
+372 5696 9760
Tule tutvu jalgrattal Pärnu linna ja maakonnaga!  Rattaga saad lähemalt uudistada loodust ja vaatamisväärsusi, kogeda nähtut palju vahetumalt.  Anname Sulle peale ratta ja kiivri kaasa ka kaardi. Võimalusel ja soovi korral saad tellida giidi ja jalgratta transpordi. Meie ligi 65 ratta seas on nii meeste-, naiste- kui ka laste jalgrattad, lisaks tandemrattad. Võimalus laenutada lastetooli. Enamus ratastest on linnarattad korvi ja jalgpiduritega, mis on ideaalsed Pärnu linnas liikumiseks. Suvekuudel rataste rent iga päev Rüütli tn 21 ees. Muul ajal laenutamine ettetellimisel.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Batuudikeskus UP

Lai tänav 10, Pärnu
+372 443 3002
Batuudikeskus UP on Pärnu suurim mängumaa!  Kutsume lustima noori ning vanu, lapsi koos sõprade ja vanematega. Keskuses on lustijate päralt ainulaadne trampliinimaastik, kus saab sooritada erinevaid hüppeid ja saltosid. Lisaks suur poroloonibassein turvaliseks hüppemaandumiseks. Batuudikeskuses on suur liumäega täispuhutav batuut Draakon. Samuti 10000 palliga pallimeri, lauajalgpall, korvpall, PS3, piljard, mänguautod, softplay jne. Atraktsioonid vahelduvad pidevalt, nii et tule ja veendu ise. Keskuses on avatud ka väike kohvik. Tule hüppa taevasse!
Mine kodulehele
LOE EDASI

CCCP Põgenemistoad

Papiniidu tänav 50, Pärnu
+372 5552 8376
Põgenemistuba on tõsielupõhine põgenemismäng, mis on mõeldud 2-4 liikmelistele seltskondadele. Kohapeal tutvustatakse Teile tubasid ja mängureegleid. Seejärel antakse Teile raadiosaatjad ja juhatatakse põgenemistuppa. Osadel juhtudel pannakse üks vabatahtlik mängija hullusärki või seotakse kõigil silmad kinni. Toad on täis erinevaid vihjeid, lukke ja mõistatusi. Kui vihjed ja mõistatused käivad üle jõu, siis raadiosaatja teel on võimalik mängu jooksul 2 vihjet küsida. Vihjete lahendamiseks ja ruumidest väljumiseks on aega 60 minutit. Mängu teevad põnevamaks erinevad visuaal- ja audioefektid.
Mine kodulehele
LOE EDASI

ESTONIA Medical Spa & Hotel

Pärna tänav 12, Pärnu
+372 447 6905
ESTONIA Medical Spa & Hotel on tuntud headuses ravispaa ja hotell. ESTONIA ravispaa märksõnadeks on aastakümnete pikkune traditsioon ja professionaalsus. Siin tagame Sulle mõnusa puhkuse ja vajaliku tervisekosutuse. Iga päev ootavad Sind ravi- ja spaaprotseduurid, basseinid, saunad ja iluhoolitsuste kabinetid. Hotellis on 180 kõigi mugavustega tubaEnam kui 100 erinevat raviprotseduuriLisaks arvukatele ravikabinettidele asub hotellis ka ilusalong1. korruselt on otse läbipääs sauna- ja basseinikeskusesse TermidTule ja veeda meie juures terve puhkus!
Mine kodulehele
LOE EDASI

ESTONIA Medical Spa & Hotel sauna- ja basseinikeskus TERMID

Sääse tänav 7, Pärnu
+372 447 6905
Estonia Spa Termide sauna- ja basseinikeskuse kahel korrusel ootavad teid vee- ja saunamõnusid nautima: - mõnusalt sooja veega suur bassein - kaks väiksemat basseini: massaažigrottide, veejugade ja ‑kaskaadidega         - bassein ning seljamassaaži istmetega 34 °C veega väike mullibassein - lastebassein - mullivann - soome saun - aurusaunade kompleks Hamam - Kneippi jalutusala - Vichy dušid - sento-ala koos soolasauna, aurusauna ja Jaapani vanniga Avatud E-P 6:30-22:00
Mine kodulehele
LOE EDASI

ESTONIA Resort Hotel & Spa 4* SPA & SAUN

Anton Hansen Tammsaare puieste 6, Pärnu
+372 440 1014
SPA & SAUN asub ESTONIA Resort Hotel & Spa 4* spaa- ja konverentsimaja 3. korrusel. 7 erinevat saunaVäliterrass eheda eestimaise suitsusaunaga 70-80 °C ja mullivannidegaSuur bassein, mullivannid ja puhkealadBasseinibaar värskendava ja tervisliku kokteilivalikugaSurnumere bassein (lisatasu eest)Privaatsaun KADAKA KLUBI 100 °C (lisatasu eest)
Mine kodulehele
LOE EDASI

ESTONIA Resort Hotel & Spa 4* privaatsaun KADAKA klubi

Anton Hansen Tammsaare puieste 6, Pärnu
+372 440 1017
KADAKA klubi privaatsaun on ideaalne seltskondadele eriliste sündmuste tähistamiseks ja saunaõhtute korraldamiseks. Klubi eesruumis on ruumi seltskonnale kuni 16 inimestLeiliruumi kadakapuust sein oma aroomidega loob saunakuumuses mõnusalt saaremaise meeleoluKlubil on privaatne rõdu, kus on võimalik peale sauna jahtuda ja uueks leiliks jõudu kogudaKlubist on pääs otse basseinidesse ja teistesse SPA & SAUN saunadessePrivaatsauna saab tellida igaks päevaks ajavahemikus 10-22Privaatsauna miinimum tellimus on 2 tundi ja hind sisaldab ka spaa- ja saunakeskuse SPA & SAUN sissepääsu.
Mine kodulehele
LOE EDASI

ESTONIA Resort Hotel & Spa 4* spaahoolitsused

Anton Hansen Tammsaare puieste 6, Pärnu
+372 440 1013
Spaahoolduste keskus asub uue kuurorthotelli spaa- ja konverentsimaja 2. ja 3. korrusel. Uue kuurorthotelli spaahoolitsuste menüü on sama värvikas ja mitmekülgne nagu Eesti viimaste sajandite ajalugu. Ehe ja eestimaine – inspireeritud Eesti loodusest ja iidsete taimetarkade teadmistest. Kõik toimeained on valitud Eesti pärimusmeditsiini spetsialistide pooltEestimaiste spaahoolitsuste menüüsse lisavad vürtsikust India spaakultuurist pärinevad Sundari hoolitsused.Unikaalsena Eestis kutsume teid proovima soolakristallide hellitust spetsiaalsel soolalaual!Pakume ka tuttavat klassikalist massaaži
Mine kodulehele
LOE EDASI

Elamusterohke päev Soomaa rahvuspargis

Riisa küla, Tori vald, Pärnu maakond
+372 514 7572
Elamusterohke päev Soomaa Rahvuspargis on kombineeritud matk räätsa- ja kanuumatkast. Kõigepealt suundutakse kogenud giidi juhendamisel läbi metsa ning jõutakse Eesti suurima rabani- Kuresooni. Matkal on abimeesteks räätsad, millega saad Sa elamuse käies seal, kuhu tavaliselt ei pääse. Räätsad ei lase kõndijal vajuda ning rabapinnas ei saa kahjustada. Pärast einet looduses jätkatakse rahuliku kanuumatkaga mööda Soomaa looklevaid jõgesid. NB! Lisatasu eest pakume ka transfeeri Pärnust!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Ermistu Puhkeküla Paadilaenutus

Ermistu jä - Ermistu Jä, Ermistu küla, Tõstamaa vald, Pärnu maakond
+372 5629 7627
Asume Lääne-Eesti suurima ja kaunima järve Ermistu järve kaldal. Järv on kalarikas, seetõttu on see kujunenud just harrastuskalastajatele meelisjärveks. Siit saad laenutada nii aerupaati kui ka paati koos mootoriga - kalapüügiks või niisama järve ilu nautimiseks. Olemas on ka päästevestid.  Kui kalasaak on hea ja kõht tühi saad oma kala kohapeal ära suitsetada. Selleks on kasutada suitsuahi ja grillid. Nädalavahetustel on paadilaenutus ettebroneerimisega.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Ermistu järv

Ermistu küla, Tõstamaa vald, Pärnu maakond
Ermistu järv on Pärnumaa, ühtlasi ka Lääne-Eesti suurim ja Eestis suuruselt  üheksas. Järv on kalarikas, seetõttu on see kujunenud meelis järveks just harrastuskalastajatele. Järvel on suur tähtsus tema muda tõttu. Ermistu järvemuda on tunnistatud ravimudaks, mida kasutavad mitmed raviasutused. Järve ääres on olemas ka puhkenurk, võrkpalliplats, paadilaenutus ning vaatetorn. Koht on ideaalne pikniku pidamiseks, lõõgastumiseks ja looduse nautimiseks.  
Mine kodulehele
LOE EDASI

Fishing Village kalagiidiga kalastusretk

Uus-Sauga tänav 62, Pärnu
+372 509 7841
Fishing Village kalagiidid on kogenud kalastajad Eesti vetel. Ei loe kas oled kogenud kalastaja või oled kalapüügiga alles algust teinud. Oskame Sulle kindlasti abiks olla, kus püüda, mida püüda, millega ja mis ajal. Võta meiega ühendust ja paneme teile kokku unustamatu retke! Fishing Village kalastusretk sisaldab kalastusgiidi, paati (Nordline 42 ja 5hj) ja kalastus- ja päästevarustust. Retke kestvus on ca 4 tundi. Hind kehtib 1-2 inimesele. Suuremate gruppide puhul hind kokkuleppel. Võimalus ka individuaalretkedeks. Lisatasu eest võimalik tellida toitlustust, suuremat paati, võimsamat mootorit.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Fishing Village paadilaenutus Sauga jõe kaldal. Tule kalale või lihtsalt lõbusõidule!

Uus-Sauga tänav 62, Pärnu
+372 5332 5400
Paadilaenutuses on meil pakkuda 12 paati ja kanuu. Paatidele rendime lisaks bensiini- ja elektrimootoreid. Asume Sauga jõe kaldal ning Pärnu laheni sõidab siit ca 10 minutit. Paate võib kasutada lihtsalt lõbusõiduks või kalastamiseks. Kalastamiseks olemas eraldi paadid koos kalastusvarustusega. Paatidel on kaasas D-klassi päästevarustus. Üks paat mahutab neli inimest. Paadimootori kasutamine ei nõua eraldi sõiduluba. Paate on võimalik laenutada aastaringselt - leppige eelnevalt kokku ja anname paadi kaasa kui treileriga järgi tulete!
Mine kodulehele
LOE EDASI

auto24ring - ainus ringrada Eestis

Papsaare küla, Audru vald, Pärnu maakond
+372 5866 6636
auto24ring on Eesti ainuke autode ja mootorrataste ringrajasõiduks mõeldud suletud rada. Ringrajal saab võistlusi pidada neljal eri pikkuse ja kujuga trassil, millest pikim on 3,2 kilomeetrit. Lisaks kuulub kompleksi ka rallikrossirada ja off-road rada. Täna on auto24ring moodsaim ringrajakompleks kogu Põhja-Euroopas ning omab FIA Grade 4 litsentsi. Ringrajale saab tulla sõitma oma auto või mootorrattaga või rentida kohapeal rajaauto.  Oma sõidukiga sõit maksab 30 eurot 1 tund. auto24ring pakub erinevaid sõiduelamusi nii üksikisikule kui gruppidele.
Mine kodulehele
LOE EDASI
Broneeri majutus