Aktiivne puhkus

Jõe- ja merelinna seisusele kohaselt pakub Pärnu mitmel moel vee peal liikumise naudingut: paadisõite eheda kaluripaadiga,  lõbusõite vesijalgratastega, veesuusatamist ja banaanisõitu. Ainulaadne elamus on purjekasõit Pärnu lahel ning seiklushimulisemad saavad nautida kajakimatku merel. Pärnu rannast leiate võimaluse laenutada surfivarustust. Jalgrattal saab Pärnu linnas teha kilomeetrite pikkuseid ringe.

Pärnumaal ootab suuri ja väikeseid külastajaid vahva seikluspark ja adrenaliinirohke kardirada. Koos kogenud matkajuhiga saate minna räätsamatkale, kanuumatkale, tõukekelgumatkale või suusaretkele. Miks mitte proovida linnuvaatlust või disc-golfi? Põnevust pakuvad rakendisõidud kelgukoertega või saanisõidud hobustega. Kasuta kaluriga merele mineku võimalusi või rendi ise aerupaat ja õnged. Golfimängijad leiavad otse linna külje alt suurepärased golfiväljakud.

Valik aktiivseid elamusi:

PärnuPärnuPärnuPärnu

 

Filtrid

Kokku leitud: 191
Sorteeri:

ESTONIA Medical Spa & Hotel spaakeskus TERMID

Sääse tänav 7, Pärnu linn, Pärnu
+372 447 6905
Estonia Spa TERMIDE spaakeskuse kahel korrusel ootavad teid vee- ja saunamõnusid nautima: - mõnusalt sooja veega suur bassein - kaks väiksemat basseini: massaažigrottide, veejugade ja ‑kaskaadidega         - bassein ning seljamassaaži istmetega 34 °C veega väike mullibassein - lastebassein - mullivann - soome saun - aurusaunade kompleks Hamam - Kneippi jalutusala - Vichy dušid - sento-ala koos soolasauna, aurusauna ja Jaapani vanniga
Mine kodulehele
LOE EDASI

Giidiga kalapüügireis Pärnu lahel või jõel

Uus-Sauga tänav 62, Pärnu
+372 5332 5400
Kalapüügipäev giidiga on hea meelelahutus ettevõtte üritusteks, perega ajaveetmiseks, seltskondlikuks koosviibimiseks ja miks mitte poiste- ja tüdrukuteõhtuks. Kalale minev seltskond ei pea omama eelnevalt kalapüügi kogemust, meilt saate ka kogu püügivarustuse. Laevaga “Johanna” juhivad teid kalale kogemustega kapten ja kalagiid, sõltuvalt aastaajast saad püüda koha, haugi, ahvenat või vimba. Seltskonda ootab naastes lõkkel valmistatud hõrk uhhaa. Kalapüügiretk kestab 5 tundi, grupi suurus on kuni 5 inimest Lisateenusena suitsutame teie jaoks kaluritelt saadud kala.  
Mine kodulehele
LOE EDASI

Mullijalgpall Nõmme Puhkebaasis

Nõmme, Samliku küla, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond
+372 5656 1959
Mullijalgpall on sportlik ning ääretult lõbus ajaviide. Täispuhutavad PVC pallid saab endale selga tõmmata nii, et välja jäävad ainult jalad. Mäng pakub palju nalja nii osalejatele endile kui ka pealtvaatajatele. Erinevalt tavajalgpallist tekitab mäng märksa rohkem hasarti, sest õige varsti on jalgpalli tagaajamise asemel märgata hoopis vastaste müksamist. See on aga täiesti ohutu, sest tänu õhuga täidetud elastsetele pallidele võib üksteisega kokku joosta just nii kiiresti kui on jaksu. Ideaalne tegevus suvepäevadel, sünnipäevadel ja kokkutulekutel. Pallid on sobilikud täiskasvanutele.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Nõmme Puhkebaasi disc-golf

Nõmme, Samliku küla, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond
+372 5656 1959
Nõmme puhkebaasi 9 rajaga disc-golfi väljaku disainis kolmekordne Eesti meister Rene Mengel. Disc-golf on hasarti tekitav sportmäng, kus mängijad peavad võimalikult väheste visete arvuga spetsiaalse lendava taldriku viskama disc-golfi korvi. Mängu võitjaks on see, kes väiksema visete arvuga läbib etteantud raja. Ühe mängija hind 3€ sisaldab kolme ketta (lühimaa, keskmaa, kaugmaa) ja raja kasutust. Ka isiklike ketaste kasutamisel on hind sama. NB! Raja kasutamine ainult ettetellimisel.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Parvematk kaunil Koiva jõel

Urve tänav 5, Kilingi-Nõmme linn, Saarde vald, Pärnu maakond
+372 5669 1318
Kahest kanuust mis ühendatud platega, moodustub stabiilne veesõiduk ja matkagruppi liitev sõiduriist. Koos seigeldes õpite sõpru või pereliikmeid paremini tundma. Matk sobib neile, kellel pole kilomeetrite plaani - las vesi ja aeg voolavad Teist mööda! Ja millised maalilised vaated, liiv ja liivakivipaljandikud. Parv mahutab kuni 5 matkajat.  1 parv min. kaheks päevaks 240€  + iga järgnev päev vaid 40€. Hind sisaldab: * Transport Kilingi-Nõmmest jõele ja tagasi * Parv, mõlad, päästevestid * Esimese päeva lõunasöök Soovi korral paigutame parvele teie telgi.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Puhkus purjede all Pärnu lahel

Lootsi tänav 6, Pärnu
+372 5595 9804
Võtke ette väike lõbusõit jahiga merel! Teie seltskonna turvalise ja meeldiva meresõidu eest hoolitseb kogenud merekaru, kelle käe all on põgusalt võimalik ka ise purjetamist õppida. Kahetunnine meresõit maksab 160 eurot. Iga järgmine tund 80 eurot. Korraldame purjetamisretki Pärnust ka Kihnu ja Ruhnu saartele. Pakume purjetamist terve Eesti ranniku piires, sh Saaremaale, Hiiumaale ja teistele väikesaartele! Pikemate kui 7 tunniste sõitude kohta küsige pakkumist. Tellimiseks kirjutage meile e-mailile millal ning mitmekesi sõita soovite. Saadame teile seejärel juhtnöörid kuidas sõidule tulla.  
Mine kodulehele
LOE EDASI

Purjetame Pärnust puhkusele Kihnu saarele!

Lootsi tänav 6, Pärnu linn, Pärnu
+372 5595 9804
Võtke ette väike seiklus ja tulge purjetage jahiga omanäolisele Kihnu saarele! Sõit saarele kestab sõltuvalt ilmast umbes 3-4 tundi.  Teiega on kaasas on 1-2 kogenud meeskonnaliiget, kes hoolitsevad ohutu ja mugava sõidu eest ning õpetavad põgusalt ka teile purjetamist. Ööbime ühe öö saarel, majutumine on reisijate omal kulul ja korraldusel.  Edasi-tagasi sõidu hind on 600 eurot. Tellimiseks kirjutage e-mailile kuupäev ja kellaaeg millal ning mitmekesi sõita soovite. Saadame teile tasumiseks arve ja juhtnöörid kuidas sõidule tulla.  
Mine kodulehele
LOE EDASI

Pärnu Surfikeskuse purjelaua koolitus Pärnus ja Eesti erinevates paikades

Pärnu
+372 5344 0919
Purjelauasõit on surfiala, kus liueldakse surfilaual püüdes purjega tuult. Purjelaua koolitusele kutsume kõiki, kel meeldib aktiivselt vabas looduses aega veeta. Et õppimisprotsess oleks kiire, pakume parimat surfivarustust. Meie instruktorid on suure koolituskogemusega oma ala professionaalid. Pärnus toimuval koolitusel saate nautida rannavaateid surfikeskuse terrassilt, võtta kosutava joogi Surf Cafe-st ja külastada surfipoodi. Tuleme ka kohale teie sündmusele koolitama suuremaid gruppe. Lisaks saate rentida veel aerusurfilaudu, kajakke, treeninglohesid.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Pärnu Surfikeskuse vesijalgratta laenutus Pärnus ja Eesti erinevates paikades

Pärnu
+372 5344 0919
Mis võiks olla mõnusam kui soe suveilm, jahutav merevesi ning tuul sasimas juukseid... Lisa juurde naer ja mõõdukas füüsiline koormus ning saadki kokku laheda sõidu vesijalgrattal. Vaikselt vees liikumine on parim viis nautida suveilma ja võtta päikest. Vesijalgratas mahutab kuni 3 inimest - veeda aega kas kahekesi, sõprade või perega.  1 tund sõitu maksab 15 eurot. Surfikeskuset saad võtta kosutavaid jooke Surf Cafe'st ning nautida imelisi vaateid meie surfiterrassil. Toome vesijalgrattad kohale ka teie sündmusele, lisaks saate rentida aerusurfi- ja purjelaudu, kajakke ning treeninglohesid.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Pärnu jõe vasakkalda tervisespordirada ehk Jaansoni rada

Vee tänav 2a, Pärnu linn, Pärnu
Mööda Pärnu jõe vasakut kallast looklev rada moodustab ühtse ringi vastas kaldal oleva rajaga. Mõlemad on 4 km pikad kuid oma ilmelt siiski erinevad. Kui jõe paremal kaldal ümbritseb sind palju puid ja rohelust, siis vasak kallas lookleb jõe ja linna ajalooliste majade kõrval, meenutades pigem ilusat linnatänavat. Raja teeb ainulaadseks Pärnu jõe jaoks disainitud aerukujulised valguspostid. Lisaks on paigaldatud jalgrattahoidjad, prügikastid, pingid ja rajakaardid koos peatuskohtade märkega. Hea teada! Siin pääseb jõele nii lähedale, et saab kuumal suvepäeval puhates lausa varbad vette pista.
Mine kodulehele
LOE EDASI

RMK Nigula raba õpperada ja vaatetorn

Urissaare küla, Häädemeeste vald, Pärnu maakond
+372 505 8242
Nigula Looduskaitseala on loodud kaitsmaks 6400 ha ala, mis hõlmab endas puutumatuid soid, metsi ning niite. Siin kasvab palju jõhvikaid, mis on ka Nigula sümboliks. Looduskaitseala südameks on Nigula raba oma viie põlismetsaga kaetud rabasaare ning suure rabajärvega. Järve veerest algav 3 km pikkune õpperada kulgeb mööda lageraba kuni kõige suurema rabasaareni – Salupeaksini. Rajale jäävad vaatetorn ja ka madal platvorm, kust on hea jälgida rabaelanike toimetamisi. Hea teada! Väljaspool õpperada liikumiseks peab olema looduskaitseala kaitse korraldaja luba.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Reesõit Pärnumaa talvises looduses

MARIA, Kõpu küla, Pärnu
+372 523 6066
Ootame Teid Maria Tallu nautima tõelist talveelamust! Reesõidul mööda lõputuid metsateid saate imetleda kaunist talvist puutumatut loodust, olles ise mugavalt soojas lambanahkade ja tekkide vahel. Teel olles võite kohata ka mõnda uudishimulikku metsloomakest. Tulge kogu perega! Reesõit maksab 40 eurot 1 tund. Maria Talu perenaised valmistavad soovi korral teile piknikukorvi maitsvate pirukate ja kuuma joogiga, mida saate pärast nautida püstkojas lõkke ääres või Korstna talu kohvikus. Hind: 3 eurot inimese kohta. Kokkuleppel valmistame ka toekama eine.    
Mine kodulehele
LOE EDASI

Seikle Vabaks kajakimatk Soomaa Rahvuspargi suurveel

Riisa küla, Tori vald, Pärnu maakond
+372 5650 0550
Märtsi lõpus - aprilli alguses saabub Soomaa Rahvusparki omapärase nähtusega aeg - Soomaa tulvavesi ehk rahvasuus tuntud kui Soomaa viies aastaaeg! See on aeg, kus jõed tulevad oma sängidest välja ning ujutavad üle kõik metsaalused ja luhad ning matab enda alla kõik ette jäävad maanteed! Tule sinagi ja kae seda imepärast nähtust oma silmaga! Korraldame kajakimatku nädalaringselt ja 2 korda päevas. Matka kestvus u 3 tundi. Hind sisaldab: *kajakk koos varustusega *matkajuhi teenus *unustamatut elamust! NB! Nädala sees (E-R) toimuvatel matkadel on hinna sees kerge eine! Broneeri suurveematk juba täna!  
Mine kodulehele
LOE EDASI

Seikle Vabaks seikluslik räätsamatk Tolkuse rabas

Rannametsa küla, Häädemeeste vald, Pärnu maakond
+372 5650 0550
Luitemaa looduskaitseala on maastikuliselt üks ainulaadseimaid. Seal kasvavad ühed kaunimad ja kõrgemad luitemännikud Eestis. Looduskaitseala kuulsaim raba on Tolkuse raba, mis on ligi 6500 aastat vana ning kus asub umbes 40 laugast! Luitestiku kõrgeim tipp Tõotusemägi on muistne ohverdamiskoht, kuhu inimesed on toonud ohvriande juba tuhatkond aastat tagasi . Matk sisaldab: - ettevalmistatud marsruuti; - giiditeenuseid; - kerget einet looduses (pirukad ja kuum jook); - räätsasid; - unustamatut seiklust! Hind kehtib alates 6 inimesest. Alla 6 inimese hind kokkuleppel.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Soomaa.com soome kelgu matkad

Riisa küla, Tori vald, Pärnu maakond
+372 506 1896
Talvel, kui Soomaa jõed ja luhad on jäätunud ning ilmastikutingimused soodsad, kutsume teid sõitma tõukekelkudega! Soome kelkude ehk tõukekelkudega on vahva jäätunud üleujutusaladel või metsavaheteedel matkata. Matka marsruudi valimisel arvestame teie soove, oma kogemusi ja ilmastikuolusid. Kelgumatk kestab 2 kuni 3 tundi ja sobib ka lastele! 
Mine kodulehele
LOE EDASI

Strand SPA & Konverentsihotell spaahotell

Anton Hansen Tammsaare puieste 35, Pärnu linn, Pärnu
+372 447 5370
Suvepealinnas Pärnus asuva spaahotell Strandi enamus tubadest avaneb kaunis merevaade. Meie juures saad veeta puhkust ning nautida värskendavaid spaa- ja iluteenuseid.  Spaas ootavad massaaži- ja mullivann, saunamõnud, laavakivitoolid ning jahutav ujumisbassein. Suvekuudel saab terrassil võtta päikesevanne ning nautida karastavaid jooke. Strand ilukeskuses aitavad heaolu saavutada puhtast loodusest inspireeritud lõõgastavad hoolitsused näole ja kehale ning erinevad massaažid ja vanniprotseduurid.  
Mine kodulehele
LOE EDASI

Tervis ravispaahotell sauna- ja veekeskus

Seedri tänav 6, Pärnu linn, Pärnu
+372 447 9440
Tervise sauna- ja veekeskuses ootavad Teid meeliülendavad saunanaudingud. Võite aega veeta ühes saunas või proovida järgi kõik võimalused. Iga päev ootavad Teid kuum soome saun, infrapunasaun, soolasaun, aroomisaun ning auru- ehk türgi saun. Saunakülastuste vahel saate end värskendada erinevaid veemõnusid nautides. Ootamas on tulikuum Jaapani vann, paitavad massaažidušid, lõõgastav mullivann, 25 m ujumisbassein ja väike 34°C lastebassein. Baarist leiate värskendavaid karastusjooke, mida saate nautida lamamistoolides suurepärase vaatega Pärnu jõele ja kaunile rannapargile.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Tõhela järv

Männikuste küla, Pärnu
Tõhela järv on Pärnu maakonna ja kogu Lääne-Eesti üks ilusamaid järvi. Suuruselt Eestis viieteistkümnes järv on 338,5 ha suur. Järve loodeosast saab alguse piirkonna üks kuulsamaid vähijõgesid - Paadrema jõgi. Järv on kalarikas, seetõttu on see kujunenud meelisjärveks just harrastuskalastajatele. Järve idakaldale on rajatud avalik rand, mis sobib ideaalselt suplemiseks ning perega puhakamiseks. Siin leiab tegevust nii noor kui vana. Olemas on puhkenurk, võrkpalliplats, lastemänguväljak ning vaatetorn. Koht on ideaalne pikniku pidamiseks, lõõgastumiseks ja looduse nautimiseks.    
Mine kodulehele
LOE EDASI

Virussaare räätsadega rabamatk ennemuistsetel radadel

Eense küla, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond
+372 5665 9543
Virussaare rabamatk viib meid ennemuistsetel radadel Eestimaa kõige saladuslikemasse paikadesse. Pole vist olemas Eestis teist nii legendiderohket soosaart, kui seda on Virussaar. See on kaetud servast servani tiheda saladuselooriga. Matka märksõnad on maaliline Kõima raba, Virussaare salumets ja muinaseestlaste linnaaseme koht. Laulame kandle saatel vanu regilaule, sulandume iidsete laulurütmide ja helide kaudu kohapaiga endisaega. Hinnas väetee joomine, räätsapaari laenutus ning kahe matkajuhi teenus koos regilaulmise ja kandlemänguga. Hind on ühele inimesele kui grupis on 8-12 inimest.  
Mine kodulehele
LOE EDASI

auto24ring - ainus ringrada Eestis

Audru Ring, Papsaare küla, Pärnu
+372 5866 6636
auto24ring on Eesti ainuke autode ja mootorrataste ringrajasõiduks mõeldud suletud rada. Ringrajal saab võistlusi pidada neljal eri pikkuse ja kujuga trassil, millest pikim on 3,2 kilomeetrit. Lisaks kuulub kompleksi ka rallikrossirada ja off-road rada. Täna on auto24ring moodsaim ringrajakompleks kogu Põhja-Euroopas ning omab FIA Grade 4 litsentsi. Ringrajale saab tulla sõitma oma auto või mootorrattaga või rentida kohapeal rajaauto.  Oma sõidukiga sõit maksab 30 eurot 1 tund. auto24ring pakub erinevaid sõiduelamusi nii üksikisikule kui gruppidele.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Liitu uudiskirjaga

Täname liitumast!

Broneeri majutus