Aktiivne puhkus

Jõe- ja merelinna seisusele kohaselt pakub Pärnu mitmel moel vee peal liikumise naudingut: paadisõite eheda kaluripaadiga,  lõbusõite vesijalgratastega, veesuusatamist ja banaanisõitu. Ainulaadne elamus on purjekasõit Pärnu lahel ning seiklushimulisemad saavad nautida kajakimatku merel. Pärnu rannast leiate võimaluse laenutada surfivarustust. Jalgrattal saab Pärnu linnas teha kilomeetrite pikkuseid ringe.

Pärnumaal ootab suuri ja väikeseid külastajaid vahva seikluspark ja adrenaliinirohke kardirada. Koos kogenud matkajuhiga saate minna räätsamatkale, kanuumatkale, tõukekelgumatkale või suusaretkele. Miks mitte proovida linnuvaatlust või disc-golfi? Põnevust pakuvad rakendisõidud kelgukoertega või saanisõidud hobustega. Kasuta kaluriga merele mineku võimalusi või rendi ise aerupaat ja õnged. Golfimängijad leiavad otse linna külje alt suurepärased golfiväljakud.

Valik aktiivseid elamusi:

PärnuPärnuPärnuPärnu

 

Filtrid

Kokku leitud: 185
Sorteeri:

Batuudikeskus UP

Lai tänav 10, Pärnu
+372 443 3002
Batuudikeskus UP on Pärnu suurim mängumaa!  Kutsume lustima noori ning vanu, lapsi koos sõprade ja vanematega. Keskuses on lustijate päralt ainulaadne trampliinimaastik, kus saab sooritada erinevaid hüppeid ja saltosid. Lisaks suur poroloonibassein turvaliseks hüppemaandumiseks. Batuudikeskuses on suur liumäega täispuhutav batuut Draakon. Samuti 10000 palliga pallimeri, lauajalgpall, korvpall, PS3, piljard, mänguautod, softplay jne. Atraktsioonid vahelduvad pidevalt, nii et tule ja veendu ise. Keskuses on avatud ka väike kohvik. Tule hüppa taevasse!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Fotoretk Puhtu ja Laelatu looduskaitsealale

Puhtu tee 16, Virtsu alevik, Lääneranna vald, Pärnu maakond
+372 514 1542
Puhtu poolsaar ehk Puhtulaid on üks omapärasemaid poolsaari Eestis. Puhtu  salulehtmetsa liigid on tamm, jalakas, pärn, vaher, pooppuu, mänd, kuusk, metsõunapuu - kokku ca 60 erinevat põõsa- ja puuliiki. Laelatul leidub palju looduskaitse all olevaid taimeliike: karulauk, lõhnav madar, lood-angervars, üle 470 soontaimeliigi ja üle 20 liigi käpalisi.  Fotokursuse teemad ja praktilised ülesanded on makrofoto, loodusfoto, kompositsioon jne. Kursust juhendab Peeter Sirge. Fotoretke hind sisaldab fotoalast koolitust, nõuandeid ja õhtusööki. Fotomatka saad tellida Sulle sobival ajal!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Hedon Spa & Hotel spaahotell

Ranna puiestee 1, Pärnu linn, Pärnu
+372 449 9021
Pärnu mererannal ootab teid Hedon spaahotell. Ajaloolises mudaravila hoones asub Hedoni moodne spaakompleks, kust leiate Vaikse spaa rahulikuks lõõgastumiseks ning supelusala basseinide ja saunade nautimiseks. Siin algab teekond, tulvil heaolu ja suurepärast enesetunnet. Vahetult rannapromenaadi ääres paikneb aga modernne hotelli- ja restoranikompleks. Hedoni 4* hotellis on mugavad toad, merevaatega restoran Raimond ja terrassiga grill resto Akord. Pakume muretut puhkust õdusas atmosfääris, hõrke maitsenaudinguid, eksootilisi spaahoolitsusi ning meelelisi saunaelamusi – hetki ainult iseendale!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Jõe Puhketalu püstkojasaun

Jõe, Reinumurru küla, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond
+372 5623 4850
Vändra metsas Pärnumaal asuv indiaaniküla paikneb looduskauni Massu jõe kaldal. Neljas omanäolises püstkojas saab hea seltskonnaga nautida mineviku hõngu tänapäevases mugavuses. Unustamatuks kogemuseks kujuneb püstkojasaun koos värske viha ja kosutava suplusega tiigis. Lisaks saunale on võimalik rentida ka kümblustünni. Usume, et mõnus koosviibimine sõpradega ja mahe leil loovad meeleolu, mida võib nimetada tõeliseks puhkuseks.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Jõulumäe Tervisespordikeskuse spordisaalid

JÕULUMÄE T, Leina küla, Häädemeeste vald, Pärnu maakond
+372 445 6117
Jõulumäe Tervisespordikeskuse peamajas asub 100 m² suurune vabaajasaal, mille spordiinventari saab tasuta laenutada administraatorilt.  Saalis on kokkupandav lauatennise laud ja poole korvpalliplatsi ulatuses on võimalik mängida saalikorvpalli. Treeningrühmadele on saal ideaalseks kohaks treeningjärgsete venitusharjutuste tegemiseks või väiksema grupi rühmatreeninguks. Peamajas on ka 36 m² suurune peeglisaal ja kestvusalade kallakuga jõusaal. Täpsemat infot spordisaalide hindade ja kasutamise korra kohta leiate kodulehelt.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Kanuu.ee kanuumatk Soomaal koos jalutuskäiguga rabas

Riisa vaat, Riisa küla, Tori vald, Pärnu maakond
+372 5391 7027
Kanuumatka jooksul võime vedamise korral näha nii jäälindu kui kobrast. Kindlasti näeme kopra tegutsemise jälgi ja kopra pesa. Lõunapausi teeme Riisa rabas laugaste kõrval, kuhu viib meid paarikilomeetrine laudtee. Programm: - Kanuumatk Halliste ja Navesti jõel, algus Riisa silla juures (kaugus Pärnust 40 km). - Jalutuskäik lummaval rabamaastikul - 5 km - Kerge eine matka keskel  - Kanuumatk jätkub - Matka lõppedes viime autojuhid alguspunkti autode juurde, gruppide ja bussi puhul on võimalik bussil finišisse liikuda. Teiega liigub kaasa matkajuht!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Koopasafari - ühepäevane kanuumatk Salatsi jõel koos saatjaga

Urve tänav 5, Kilingi-Nõmme linn, Saarde vald, Pärnu maakond
+372 5669 1318
Matk kulgeb mööda Salatsi jõge, mis voolab Eesti piiri lähedal Põhja-Lätis. Teekonnal näeme ja külastame Salatsi jõe kauneid liivakivipaljandeid ja -koopaid. Külastame Kuradikoobast ja Baltimaade pikimat looduslikku liivakivikoobast, millel on mõõdetud käike üle 300 meetri! Saatjaks eesti- või venekeelne matkajuht. Matka juurde kuulub lisaks koobaste külastustele ekskursioon Kajakalju Rahvuspargis ja lõkkel valmistatud kartulipuder.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Maria Ratsakeskus - hobustega Maria talu radadel

MARIA, Kõpu küla, Pärnu
+372 447 4558
Maria talu Ratsakeskus ootab kõiki, kel huvi looduse, hobuste ja ratsutamise vastu! Maria talu asub kauni männimetsa ääres, kus korraldame teile toredaid ratsamatku ja vankri- või reesõite mööda lõputuid metsateid. Hobusekasvatusega alustati 1995. aastal ja tänaseks on talus 20 hobust. Hobuturismi kõrval tegeleme ka noorhobuste väljaõppe, ratsatreeningute ja hobuste müügiga. Alates 1996. aastast on igal aastal korraldatud Maria talus ratsavõistlusi takistussõidus, galopis ja ka koolisõidus. Meil on ka 22 x 48 m suurune sisemaneež.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Purjetamine Ruhnu saarele jahtlaeval Põhjatäht

Lootsi tänav 6, Pärnu
+372 516 4388
Suvel pakume Sulle lõõgastavat puhkust purjede all ja ka pikemaid lustireise koos kapteniga mugaval ja turvalisel purjejahil Põhjatäht. Lõbusõite on võimalik tellida klientide soovi kohaselt nii Pärnu lahel kui ka lähematele väikesaartele. Lustisõit Ruhnu saarele 970 eurot 3 päeva Hinna sees on 6 inimese ööbimine purjelaevas. Jahil on oma kööginurk, välidušš ja turvavarustus. Hind ei sisalda toitlustust. Võta kaaslased kaasa ja tule meeldejäävale meresõidule! Küsi täpsemalt järele. Kui olete tagasi kuival maal, siis kutsume teid puhkama Villa Marie Kodumajutuses.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Pärnu Surfikeskus - teeme sinu suvesündmuse eriliseks!

Ranna puiestee 11, Pärnu linn, Pärnu
+372 5344 0919
Pärnu Surfikeskus on ainuke Pärnus aastaringselt tegutsev surfiettevõte.  Siin saate külastada surfipoodi, rentida suurimat valikut erinevat varustust ja võtta surfikoolitusi. Surf Cafe pakub kosutavaid jooke ning snäkke. Tegevused: lohesurf, aerusurf, purjelaud, kajak, skim, vesirattad, elektriautod. Korralda sünnipäev, firma suvepäev või muu sündmus Pärnu Surfikeskuse terrassidel! Teeme gruppidele koolitusi, matkasid, võistluseid. Teid juhendavad oma ala professionaalid. Tuleme ka rendivarustuse ja koolitajatega kohale teie sündmusele Eesti erinevatesse paikadesse. Küsige hinnapakkumist!    
Mine kodulehele
LOE EDASI

Pärnu rand

Ranna puiestee 1, Pärnu
+372 447 3000
Kesklinnast veerandtunnise jalutuskäigu kaugusel asub kuulus Pärnu liivarand, mis suvel tundub linnana linnas. Päikesekummardajaid ja suplejaid võib päevas läbi käia kümneid tuhandeid! Tänu madalaveelisele ning kiiresti soojenevale lahele on Pärnu rand väga sobilik lastega peredele. Pargivöönd pakub varju külmade põhjakaarte tuulte eest. Pärnu rannas on lõbusaid lasteatraktsioone, kiikesid, surfivarustuse laenutus, minigolf, palju jäätist ja muud kosutavat. Romantikute meelispaigaks on kõigil neljal aastaajal Pärnu rannapromenaad.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Rakendisõidud Mutimuudi kelgukoertega Pärnumaal

PÕLDOJA, Võlli küla, Tori vald, Pärnu maakond
+372 510 7544
Tule nädalalõpuks puhkama ja tutvu rakendispordiga! Sõida ise 3-4 rattaliste kärudega või hoopis juhiga kelgurakendil, mida veavad 8-10 koera. Meie alaska malamuudid ja huskyd on spetsiaalselt aretatud võiduajamisteks koerarakenditega. Jõuluajal või vastlakuul korraldame nii lastele kui täiskasvanutele mängudega üritusi. Meie hubases rehetoas on võimalik pidada laste sünnipäevi ja muid seltskondlike koosviibimisi. Suveniiridest on populaarsed koeravillased kindad, sokid, mütsid. PS! Soetades kohapeal kelgukoera-teemalisi suveniire, toetad meie sportlaste osalemist rahvusvahelistel võistlustel!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Reiu Puhkekeskuse paintballi lahing

Jõekalda tee 13 - 13, Paikuse alev, Pärnu
+372 445 5206
Võta sõbrad kaasa ja tule pea Reiu Puhkekeskuses lõbus paintballi lahing! Paintball on aktiivne, sportlik, tehniline, põnev, adrenaliinirohke ja kaasahaarav meeskonnamäng, mis pakub huvi nii täiskasvanutele kui lastele, nii meestele kui naistele. Paintballis kasutatakse spetsiaalseid värvikuule tulistavaid poolautomaatseid relvi. Mängu peamine eesmärk on tabada vastaseid värvikuulidega ja nad mängust eemaldada.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Seikle Vabaks kajakimatk Manija saarele

Lao küla, Pärnu
+372 5650 0550
Manija on väike kivine laid Pärnu lahes ja üks väiksemaid elutegevusega laide Euroopas. EHE märgisega hinnatud kajakimatk Manija saarele viib Sind avastama unikaalset UNESCO maailma kultuuripärandi nimekirja kuuluvat põliskultuuri. Matkal tutvustatakse saare loodust, ajalugu ja rannakalurite elu. Külastatakse kohalikku sadamat, rahvamajas asuvat muuseumituba, rändnäituste saali, Kokkõkivi ja tuletorni. Matk sisaldab: - kajakk, varustus - matkajuhi teenused - kerge eine looduses - muuseumitoa pilet + Manija perenaise tutvustusteenus Matk kestab ca 5-6 h. Matka hind kehtib alates 6 osalejat, alla 6 inimese hind kokkuleppel.  
Mine kodulehele
LOE EDASI

Seikle Vabaks seikluslik räätsamatk Tolkuse rabas

Rannametsa küla, Häädemeeste vald, Pärnu maakond
+372 5650 0550
Luitemaa looduskaitseala on maastikuliselt üks ainulaadseimaid. Seal kasvavad ühed kaunimad ja kõrgemad luitemännikud Eestis. Looduskaitseala kuulsaim raba on Tolkuse raba, mis on ligi 6500 aastat vana ning kus asub umbes 40 laugast! Luitestiku kõrgeim tipp Tõotusemägi on muistne ohverdamiskoht, kuhu inimesed on toonud ohvriande juba tuhatkond aastat tagasi . Matk sisaldab: - ettevalmistatud marsruuti; - giiditeenuseid; - kerget einet looduses (pirukad ja kuum jook); - räätsasid; - unustamatut seiklust! Hind kehtib alates 6 inimesest. Alla 6 inimese hind kokkuleppel.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Strand hotelli ilukeskus

Anton Hansen Tammsaare puieste 35, Pärnu linn, Pärnu
+372 447 5386
Strandi ilukeskuses tunnetad juba esimesest hetkest aja peatumist. Puhtast loodusest inspireeritud hoolitsused viivad unistuste piirimaile. Unusta hetkeks argine rutt. Lõõgastu ning lihtsalt naudi... Heaolu aitavad saavutada: * näo- ja kehahoolitsused * massaažid * käte ja jalgade hoolitsused * soolakamber * juuksuriteenused * hoolitsused meestele ja lastele * päevaspaa paketid 
Mine kodulehele
LOE EDASI

Strand siseminigolf

Anton Hansen Tammsaare puieste 35, Pärnu linn, Pärnu
+372 447 5370
Lustakas põrgustiilis kujundatud 18-rajaline siseminigolf on vahvaks meelelahutuseks nii hotellis viibijatele kui ka kohalikele linnaelanikele. Siin ei pea te muretsema, et kehvad ilmaolud puhkuse rikuvad, meil jagub tegevust ka siseruumides.  Minigolfisaal mahutab kuni 70 inimest ja sobib hästi pere või sõprade ringis aja veetmiseks. Külalistel on võimalus korraldada erinevaid sündmusi – turniire, laste sünnipäevasid, firmaüritusi.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Strand spaa

Anton Hansen Tammsaare puieste 35, Pärnu linn, Pärnu
+372 447 5370
Strand spaakeskuse päiksepaistelises aatriumis on kaks basseini ja suur mullivann, milles on aastaringselt mõnus lõõgastuda, nii hotelli külalistel kui kõigil teistel! 16-meetrine bassein on sobilik kogenumatele ujujatele ning massaažibassein neile, kes tahavad lihtsalt veemõnusid nautida. Spaa kompleksi kuuluvad ka aurusaun, soojad lamamistoolid ning soome saun nii meestele kui naistele. Suvel on avatud ka väliterrass, kus saate lamada suvepealinna kuumas päikeses ning värskendada end karastavate jookidega!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Tervis ravispaahotell

Seedri tänav 6, Pärnu
+372 447 9200
Juba 46 aastat professionaalset kuurortravi pakkunud Tervis ravispaahotell on Eesti suurim, 3-tärnile vastav ravispaa. Lisaks renoveeritud ja tänapäevastele tingimustele vastavale 494 voodikohaga hotellile ootab Teid suur ravikompleks vesi-mudaravila ja spordikompleksiga; restoran ja baarid, vabaajakeskus, konverentsikeskus, kultuurikeskus, ilusalong ja kauplus. Tervis ravispaahotell kostitab Teid professionaalse kuurortravi ja spaalõõgastusega.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Viruna talu kanuu- ja rabamatk kõrgrabas

Viruna, Kiraste küla, Tõstamaa vald, Pärnu maakond
+372 445 7751
100 km2 – nii suur on suurim säilinud kõrgraba, kõrgendik kust leiab sadakond järve ja naistepuumetsa.  Teejuhiks on taluperemees ise, reisi alguses sõidame traktoril 4 km, edasi kõnnime 800 m jalgsi ülesmäge pehmel samblal ja loomaradadel. Jõuame järvedeni, kus algab kanuusõit nimetute saarekeste vahel, naistepuumetsa järvistus.  Sääsevaba, sooja vee ja kuuma samblaga - selline on suvine neitsijaht. Retke minimaalne kestvus 5 tundi.  Võib juurde tellida ka eraldi õhtusöögi ja sauna.  
Mine kodulehele
LOE EDASI

Liitu uudiskirjaga

Täname liitumast!

Broneeri majutus