Aktiivne puhkus

Jõe- ja merelinna seisusele kohaselt pakub Pärnu mitmel moel vee peal liikumise naudingut: paadisõite eheda kaluripaadiga,  lõbusõite vesijalgratastega, veesuusatamist ja banaanisõitu. Ainulaadne elamus on purjekasõit Pärnu lahel ning seiklushimulisemad saavad nautida kajakimatku merel. Pärnu rannast leiate võimaluse laenutada surfivarustust. Jalgrattal saab Pärnu linnas teha kilomeetrite pikkuseid ringe.

Pärnumaal ootab suuri ja väikeseid külastajaid vahva seikluspark ja adrenaliinirohke kardirada. Koos kogenud matkajuhiga saate minna räätsamatkale, kanuumatkale, tõukekelgumatkale või suusaretkele. Miks mitte proovida linnuvaatlust või disc-golfi? Põnevust pakuvad rakendisõidud kelgukoertega või saanisõidud hobustega. Kasuta kaluriga merele mineku võimalusi või rendi ise aerupaat ja õnged. Golfimängijad leiavad otse linna külje alt suurepärased golfiväljakud.

Valik aktiivseid elamusi:

PärnuPärnuPärnuPärnu

 

Filtrid

Kokku leitud: 200
Sorteeri:

Aloha Surfikeskus – paik Sinu sündmuse läbiviimiseks

Ranna puiestee 9 - KESKLINNA , Pärnu
+372 5694 1133
Aloha asub Pärnu rannal, Terviseparadiisi lähistel, oleme avatud juuni-sept. iga päev täpselt nii kaua kui vaja! Keskendume koolitustele, kayakkide, SUP-, skim- laudade rendile. Meie juures käivad paljud seltskonnad ja ettevõtted enda koosviibimisi läbi viimas. Pakume aktiviteete täislahendusega, kust ei puudu ka toitlustus, avatud on Cafe Aloha SUP lauad-25tkKayakid-5tkSkim lauad-10tkÕppelohedTerrass kahel korrusel – istumisruumi jagub mitmekümnele inimesele, kasutame piknikumatte ja rannatoole. Võimalus kasutada kohapealset grilliProjektor ja valge sein – fotode/videote/esitluste näitamiseks 
Mine kodulehele
LOE EDASI

ESTONIA Medical Spa & Hotel spaakeskus TERMID

Sääse tänav 7, Pärnu linn, Pärnu
+372 447 6905
Estonia Spa TERMIDE spaakeskuse kahel korrusel ootavad teid vee- ja saunamõnusid nautima: - mõnusalt sooja veega suur bassein - kaks väiksemat basseini: massaažigrottide, veejugade ja ‑kaskaadidega         - bassein ning seljamassaaži istmetega 34 °C veega väike mullibassein - lastebassein - mullivann - soome saun - aurusaunade kompleks Hamam - Kneippi jalutusala - Vichy dušid - sento-ala koos soolasauna, aurusauna ja Jaapani vanniga
Mine kodulehele
LOE EDASI

Fishing Village paadilaenutus Sauga jõe kaldal. Tule kalale või lihtsalt lõbusõidule!

Uus-Sauga tänav 62, Pärnu linn, Pärnu
+372 5332 5400
Tule paadiga lõbusõidule või kalastama! Meil on laenutuses pakkuda 12 paati. Paatidele rendime lisaks bensiini- ja elektrimootoreid. Kalastamiseks on olemas eraldi paadid koos kalastusvarustusega, neil on kaasas D-klassi päästevarustus. Paadimootori kasutamine ei nõua eraldi sõiduluba. Üks paat mahutab kas neli või viis inimest.  Asume Sauga jõe kaldal ning Pärnu laheni sõidab siit ca 10 minutit. Paate saate laenutada aastaringselt - leppige eelnevalt kokku ja anname paadi kaasa kui treileriga järgi tulete! Lisaks laenutame kanuusid, vesirattaid ja väikest laeva.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Giidiga kalapüügireis Pärnu lahel või jõel

Uus-Sauga tänav 62, Pärnu linn, Pärnu
+372 5332 5400
Kalapüügipäev giidiga on hea meelelahutus ettevõtte üritusteks, perega ajaveetmiseks, seltskondlikuks koosviibimiseks ja miks mitte poiste- ja tüdrukuteõhtuks. Kalale minev seltskond ei pea omama eelnevalt kalapüügi kogemust, meilt saate ka kogu püügivarustuse. Laevaga “Johanna” juhivad teid kalale kogemustega kapten ja kalagiid, sõltuvalt aastaajast saad püüda koha, haugi, ahvenat või vimba. Seltskonda ootab naastes lõkkel valmistatud hõrk uhhaa. Kalapüügiretk kestab 5 tundi, grupi suurus on kuni 5 inimest Lisateenusena suitsutame teie jaoks kaluritelt saadud kala.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Jõulumäe kelgumägi

JÕULUMÄE T, Leina küla, Häädemeeste vald, Pärnu maakond
+372 445 6117
Jõulumäe kaunis männimetsas on talveperioodil küllaldaselt tegevust. Ilusal talvepäeval võta kaasa oma kelk ja tule kelgumäele!  Vastlapäeval saad siin kelguga teha Pärnumaa pikima liu. Kelgumäel on kolm erinevat laskumisnõlva - kaks laugemat väiksematele lastele ja üks järsem osavamatele kelgutajatele. Kaks laugemat laskumisnõlva on kaetud kunstlumega, järsemal nõlval saab kelgutada loodusliku lumekatte korral. Kelgumägi ei ole valgustatud! Kelgutamise vahel saab peamajas sooja teed ja küpsist. NB: Kelgutajatel palume olla tähelepanelikud, et mitte tallata ära suusaradu.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Kaluriga merele! Merereiside korraldamine Pärnu lahel

Liu küla, Audru vald, Pärnu maakond
+372 514 5131
Tulge väljasõidule Liivi lahele koos professionaalsete kaluritega ja saage osa tõelise kaluri päevatööst! Teil on võimalus jälgida võrkude sisselaskmist ja väljavõtmist, näha ja kogeda kala teekonda hommikuks turule ja poeletile. Tutvustame rannakalurite elu ja traditsioone läbi aegade. NB! Täpne hind küsi järgi, see sõltub ajast, ilmast ja sõidu pikkusest!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Kanuu.ee 1- päevane kanuumatk Sauga jõel

Niida tee 7, Eametsa küla, Tori vald, Pärnu maakond
+372 5391 7027
Sauga jõel saab matkata pikalt, läbides Nurme veski ja jõudes lõpuks Pärnu Jahtklubisse. Kasutame 3-inimese kanuusid, mida on lihtne juhtida ka kahekesi. Ühele matkale on võimalik kombineerida nii kanuutajad kui parvetajad, vastavalt eelnevalt teada antud soovile. Programm: - kanuumatk Sauga jõel (kaugus Pärnust 10 km); - kerge eine matka keskel; - matka lõppedes viiakse autojuhid tagasi alguspunkti.  Matka pikkus vastavalt soovile 7-20 km, kestus 2-6 tundi.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Kanuu.ee räätsamatk Rääma rabas

Turba tänav , Pärnu
+372 5391 7027
Tule matka sügiseses rabas pohlade ja värviliste lehtede keskel või talvises rabas paksul lumel hõljudes. Kevadises rabas tärkab loodus, vulisevad veed, laulavad linnud, suvel võlub raba aga soojade ujumislaugastega. Matka käigus tutvume rabale omaste taimedega ja tasasel jälgimisel võime kohata ka rabas elavaid metsloomi. Võta kaasa fotoaparaat, et hinnalised hetked kaotsi ei läheks! Matka pikkus 1h – 5h (kokkuleppel). Hinnas on räätsad, matkajuht, eine. Transport matka algusesse omal käel või lisatasuna 4 € in. Kaasa võtta ilmastikule vastav rõivastus ja jalanõud ning muidugi hea tuju!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Kihnu kalurite sadam ja ajaloolised Kihnu kaluripaadid

KIHNU TULE, Lemsi küla, Kihnu vald, Pärnu maakond
+372 446 9910
Suaru sadama põhjapoolsem osa on täis ajaloolisi Kihnu kalapaate: kakuamipaate, lappajaid ja pisikesi paate. Seda osa sadamast kutsutakse kalurite sadamaks. Kutselised kalurid erastasid selle sadamaosa pärast nõukogudeaegse kolhoosikorra kokkukukkumist oma osakute eest. Kevaditi käib kalurite sadamas eriti tihe sebimine: korrastatakse paate ja püüniseid, ninna lööb tõrva lõhn nagu muiste. Nende ajalooliste alustega käiakse ka reaalselt merel kala püüdmas.  Sadamas näeb ka palju Kihnule omaseid külgkorviga mootorrattaid, mis kaldal merelt tulevaid mehi ja kalasaaki ootavad.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Mitmepäevased kanuumatkad kaunil Salatsi jõel ilma saatjata

Urve tänav 5, Kilingi-Nõmme linn, Saarde vald, Pärnu maakond
+372 5669 1318
Kaunil liivakivipaljandike ja koobastega Salatsi jõel on pikkust 92 km. See sobib kuni 4-päevaseks kanuumatkaks, loomulikult saab ka lühemaid marsruute valida. Tõelise matka juurde kuulub ööbimine telgis. Matkal saate abi ja infot telefoni teel. Ühe matkakoha hind (ilma saatjata) on 2-päevasel 55€, 3-päevasel 65€,  4-päevasel 75€ Õpilastele -25% alla ja lapsed tasuta!  Hinna sees: * teie transpordi parkimine Kilingi-Nõmmel * transport Kilingi-Nõmmest jõele ja tagasi * kanuusõiduvarustus, kaardid Lisatasu eest: * saun jõe kaldal ülemjooksul terveks ööks 90/110€ * transport jõele ja tagasi muust kohast
Mine kodulehele
LOE EDASI

Pivarootsi Tuulik tenniseväljak

Pivarootsi küla, Lääneranna vald, Pärnu maakond
+372 5622 2353
Puhkeküla täismõõtmeteline savi-liiva tenniseväljak on hea võimalus sõprade ja perega tenniseturniir korraldada. Tennisevarustus - reketid ja pallid on meie poolt.  Pärast tennisemängu ootavad lisatasu eest saunamõnud või õhtul võimalus õues grillida. Puhkekülas ööbijatele on tenniseväljaku kasutamine tasuta, mitteööbijatele teenust ei pakuta. Majutamiseks on aia-, sauna- ja peremajad, kui ka omaette tubadega puhkemaja ning sviit tuulikus. Samuti on tuulikus mõnus puhkeruum koos söögitegemise võimalusega ja saunaruumid. Ülemistel korrustel on seminariruum, tarbekunstimuuseumi ja katusegalerii.  
Mine kodulehele
LOE EDASI

Pärnu Laserpark - adrenaliin laseritega lahingust!

Lao tänav 11, Pärnu linn, Pärnu
+372 5565 4263
Pärnu Laserpark on esimene uudse laservarustusega meelelahutuskoht Pärnus, mis pakub adrenaliini ja põnevust nii lastele kui ka täiskasvanutele! Laserpargi süda on pime lahingusaal, kus vastase varitsemiseks on hulk peidikuid, labürinte ja suur sild. Põnevust pakuvad helendavad koletised, müstiline valgustus, toss ja muusika. Mängimiseks moodustatakse meeskonnad, korraga saavad mängida 2-15 inimest. Lahingu kestus on 18 minutit. Sobib lastele alates 5. eluaastat. Meil saate läbi viia sünnipäevi ja muid üritusi. Meil on 2 peoruumi, neist 1 leilisaunaga. Ettetellimisel pakume ka toitlustamist.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Pärnu Mai ranna kergliiklustee

Papiniidu tänav 37f, Pärnu linn, Pärnu
2013. aastal valminud kergliiklustee viib mööda rannajoont Pärnu rannapromenaadini.  Nelja meetri laiune rada on valgustatud ning sobib hästi tervisesportlastele ja jalutajatele. Kergliiklustee keskosas asub laste mänguväljak, raja äärde jäävad rannaniidud, kus võib tutvuda põnevate taimeliikidega ja kohtuda linnalehmadega, kes ala roostikust puhtana hoiavad. Promenaadi puhkealadel on Eesti disainerite pingid ja rattahoidjad.
Mine kodulehele
LOE EDASI

RMK Laiksaare lammimetsa õpperada

Laiksaare küla, Saarde vald, Pärnu maakond
Rannametsa jõe lammimetsas kulgeva infotahvlitega õpperaja eesmärgiks on tutvustada Eestis vähe esinevaid lammimetsi ning neile omaseid taimekooslusi. Rajal tuleb ületada ka purdeid ja mahalangenud puid. Raja äärde jääb puhkamiseks ja lõkke tegemiseks metsaonn, kus saab soovi korral ka ööbida. Enne rajale suundumist pöörake tähelepanu looduskaitsealusele tammele ja Eesti kõrgemale künnapuule (31,5 m)! Huvitav teada! Laiksaare on oma nime saanud sellest, et talukohad paiknesid saartelaikudena soode ja metsade vahel!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Reiu Puhkekeskuse palliplatsid

Jõekalda tee 13, Silla küla, Paikuse vald, Pärnu maakond
+372 445 5206
Reiu Puhkekeskuses asub FIFA rahvusvahelistele reeglite vastav rannajalgpalliväljak.  Kui tähistad Reius sünnipäeva või pead firma suvepäevi, on palliplatsid Sinu vahva seltskonna päralt. Suurema seltskonnaga saad siin korraldada oma võrkpalli- ja jalgpalliturniiri!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Samliku kanuumatk Kurgjale, C. R. Jakobsoni Talumuuseumisse

Rae küla, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond
+372 5697 8300
Koos C. R. Jakobsoni Talumuuseumiga pakume Sulle võimalust veeta üks meeleolukas päev, mis sisaldab: * kahetunnist kanuumatka Pärnu jõel; * lõunasööki talumuuseumi rehetares (supp, karask, kook, morss); * ekskursiooni talumuuseumi hoonetes ja territooriumil. Jõgi on selles lõigus üldiselt vaikse loomuga. Matkateele jäävad vesiveskite varemed, kobraste tegutsemisjäljed ning Samliku vana koolimaja, mida on võimalik soovi korral külastada.  Lisatasu eest tuleb teiega jõele kaasa matkajuht. Pakkumine sobib hästi suurematele gruppidele, peredele ja sõpruskondadele. Ajaline kestvus kokku: 4-5 tundi. 
Mine kodulehele
LOE EDASI

Seikle Vabaks purjetamine Pärnu lahel

Lootsi tänav 6, Pärnu
+372 5650 0550
Unusta hetkeks argimured ja tule naudi lõõgastavat puhkust purjede all! Lisaks mõnetunnisele lühisõidule Pärnu lahel, pakume ka mitmepäevaseid merereise meie armsatele väikesaartele nagu Kihnu, Ruhnu või Manilaid. Pikemate reiside ajal jõuab purjetamisest nii mõndagi õppida, saab sooti sikutada ja tüüri hoida. Võta kaasa hea seltskond, pere, kolleegid või äripartnerid, haara ühes piknikukorv ja tule meeldejäävale meresõidule! Suurtemate gruppide puhul võimalik mitme purjeka tellimine.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Tervis ravispaahotell

Seedri tänav 6, Pärnu
+372 447 9200
Juba 46 aastat professionaalset kuurortravi pakkunud Tervis ravispaahotell on Eesti suurim, 3-tärnile vastav ravispaa. Lisaks renoveeritud ja tänapäevastele tingimustele vastavale 494 voodikohaga hotellile ootab Teid suur ravikompleks vesi-mudaravila ja spordikompleksiga; restoran ja baarid, vabaajakeskus, konverentsikeskus, kultuurikeskus, ilusalong ja kauplus. Tervis ravispaahotell kostitab Teid professionaalse kuurortravi ja spaalõõgastusega.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Valgeranna Seikluspark

Valgeranna allee Valgeranna, Valgeranna küla, Pärnu
+372 5622 2855
Otsid põnevust ja uusi väljakutseid, aktiivset puhkust pere ja sõpradega? Valgeranna Seikluspark on õige valik!  Puude otsas kõrgemale liikudes ja takistusi ületades lahutate meelt ning õpite üksteist ja oma julgust paremini tundma. Seikluspargis on kokku 6 kõrgseiklusrada. Kõigi radade läbimiseks varu 3 tundi. Ronimise taustaks saad nautida kaunist merevaadet. Mudilasi vanuses 2-7 aastat ootavad madalale ehitatud laste seiklusrada rippsildade, -kiikede ja laskumistega trossteel.  Peale seiklust puude otsas saab ettevalmistatud piknikuplatsil keha kinnitada ja lõket teha!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Vee- ja saunakeskus "Viiking Saaga" taastusravikeskuses Viiking

Sadama tänav 15, Pärnu linn, Pärnu
+372 449 0514
Vee- ja saunakeskus „Viiking Saaga“ on ainulaadse sisekujundusega „viikingite oaas"! Siin on saunad peidetud kaljukoobastesse ja valgustid meenutavad stalagmiite. Vee kohal on illusioon tähistaevast ja seinapinnad on loodud looklema. Suurele basseinile lisab ilmet saar, millel asub üks saunadest ja keskosas kohisev kosk. Põnev kogemus on vastuvoolu jõgi. Lõõgastumiseks ja värskenduseks on vee äärde loodud sooja lesilaga baar. Teisel korrusel asuvad väljas katuseaed ning viikingite iglusaun. Sauna- ja veekeskuse atraktsioonid leiad kodulehelt!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Liitu uudiskirjaga

Täname liitumast!

Broneeri majutus