Aktiivne puhkus

Jõe- ja merelinna seisusele kohaselt pakub Pärnu mitmel moel vee peal liikumise naudingut: paadisõite eheda kaluripaadiga,  lõbusõite vesijalgratastega, veesuusatamist ja banaanisõitu. Ainulaadne elamus on purjekasõit Pärnu lahel ning seiklushimulisemad saavad nautida kajakimatku merel. Pärnu rannast leiate võimaluse laenutada surfivarustust. Jalgrattal saab Pärnu linnas teha kilomeetrite pikkuseid ringe.

Pärnumaal ootab suuri ja väikeseid külastajaid vahva seikluspark ja adrenaliinirohke kardirada. Koos kogenud matkajuhiga saate minna räätsamatkale, kanuumatkale, tõukekelgumatkale või suusaretkele. Miks mitte proovida linnuvaatlust või disc-golfi? Põnevust pakuvad rakendisõidud kelgukoertega või saanisõidud hobustega. Kasuta kaluriga merele mineku võimalusi või rendi ise aerupaat ja õnged. Golfimängijad leiavad otse linna külje alt suurepärased golfiväljakud.

Valik aktiivseid elamusi:

PärnuPärnuPärnuPärnu

 

Filtrid

Kokku leitud: 192
Sorteeri:

Aloha Surfikeskuse Poissmeeste SUP jooga

Kesklinna , Pärnu
+372 5694 1133
Otsid lõbusat ajaviidet poissmeeste või tüdrukute peole?  SUP jooga tähendab aerusurfi laudadega merel madalas vees treeneriga jooga harrastamist. Treening ei nõua eelnevat jooga elementide tundmist ega füüsilist ettevalmistust. Tegemist on lõbusa ajaveetmisega, vette kukkumine ja tasakaalu leidmine tekitab palju elevust. Hinna sisse kuulub varustus 10le, instruktor, Aloha terrassi kasutamine. Avatud on Cafe Aloha, soovi korral saab nii einestada kui karastavaid jooke nautida.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Aloha Surfikeskuse SUP matk Audru jõel

Lihula maantee 2, Audru alevik, Pärnu
+372 5694 1133
SUP ehk aerusurf on suurepärane viis muuta päev aktiivseks ja meeleolukaks. Tegevus on kergesti omandatav ning jõukohane kõigile, sõltumata east või füüsilisest vormist. SUP’i matk jõel annab suurepärase võimaluse näha paiku, kuhu Sa muidu kunagi ei satu, fantastiliselt ilusad jõekaldad, sillad, kärestikud, pargid – SUP’ga liikudes saad kiigata igasse jõesoppi. Hind sisaldab matkajuhti, aerusurfi varustust. Tule koos sõpradega, et nautida jõe sulisemist ja anda kehale/vaimule uut hingamist!
Mine kodulehele
LOE EDASI

ESTONIA Resort Hotel & Spa**** privaatsaun KADAKA klubi

Anton Hansen Tammsaare puieste 6, Pärnu linn, Pärnu
+372 440 1017
KADAKA klubi privaatsaun on ideaalne seltskondadele eriliste sündmuste tähistamiseks ja saunaõhtute korraldamiseks. Klubi eesruumis on ruumi seltskonnale kuni 16 inimestLeiliruumi kadakapuust sein oma aroomidega loob saunakuumuses mõnusalt saaremaise meeleoluKlubil on privaatne rõdu, kus on võimalik peale sauna jahtuda ja uueks leiliks jõudu kogudaKlubist on pääs otse basseinidesse ja teistesse SPA & SAUN saunadessePrivaatsauna saab tellida igaks päevaks ajavahemikus 10-22Privaatsauna miinimum tellimus on 2 tundi ja hind sisaldab ka spaa- ja saunakeskuse SPA & SAUN sissepääsu.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Fishing Village kalagiidiga kalastusretk

Uus-Sauga tänav 62, Pärnu
+372 509 7841
Kas oled kogenud kalastaja või kalapüügiga alles algust teinud - oskame sulle kindlasti abiks olla ja nõu anda kus püüda, mida püüda, millega ja mis ajal. Võta meiega ühendust ja paneme sullele kokku unustamatu retke! Kalastusretk sisaldab kalastusgiidi, paati (Nordline 42 ja 5hj) ning kalastus- ja päästevarustust. Retke kestvus on ca 4 tundi. Hind kehtib 1-2 inimesele. Suuremate gruppide puhul hind kokkuleppel. Võimalus ka individuaalretkedeks. Lisatasu eest saate tellida suuremat paati, võimsamat mootorit ja ka toitlustust.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Kihnu Puukoi jalgrattalaenutus

PÄRNAMÕISA, Linaküla, Kihnu vald, Pärnu maakond
+372 522 2609
Oleme paindlike võimaluste ja soodsate hindadega jalgrattalaenutus Kihnu saarel. Telli meilt ratas ning transpordime saarel selle just sinna kuhu vajad! Meil on jalgrattaid nii täiskasvanutele kui ka lastele. Lisavarustuses on lastekärud, lastetoolid ja kiivrid. Rattaid saad broneerida telefoni või e-maili teel. Hinnad on alates 2 eurot tund!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Koopasafari - ühepäevane kanuumatk Salatsi jõel koos saatjaga

Urve tänav 5, Kilingi-Nõmme linn, Saarde vald, Pärnu maakond
+372 5669 1318
Matk kulgeb mööda Salatsi jõge, mis voolab Eesti piiri lähedal Põhja-Lätis. Teekonnal näeme ja külastame Salatsi jõe kauneid liivakivipaljandeid ja -koopaid. Külastame Kuradikoobast ja Baltimaade pikimat looduslikku liivakivikoobast, millel on mõõdetud käike üle 300 meetri! Saatjaks eesti- või venekeelne matkajuht. Matka juurde kuulub lisaks koobaste külastustele ekskursioon Kajakalju Rahvuspargis ja lõkkel valmistatud kartulipuder.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Otsimismäng "Mängult või päriselt" Pernova Loodusmajas

Anton Hansen Tammsaare puieste 57, Pärnu linn, Pärnu
+372 443 5875
Tule mängima loodusmaja otsimis- ja nuputamismängu "Käparada - mängult või päriselt". Mängida saad üksi, sõprade või perega. Lõbusad töölehed suunavad maja erinevate eksponaatide juurde leidma küsimustele vastuseid. Nutikate ülesannete abil õpetatakse eristama mängu- ja pärisloodust. Mänguväli on iseseisvalt läbimiseks jõukohane 7-10 aastastele, väiksemaid mängijaid võivad abistada pere suuremad liikmed. Loodusmaja piletiga saab mängida tasuta.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Purjetamine Kihnu saarele jahtlaeval Põhjatäht

Lootsi tänav 6, Pärnu
+372 516 4388
Suvel pakume Sulle lõõgastavat puhkust purjede all ja ka pikemaid lustireise koos kapteniga mugaval ja turvalisel purjejahil Põhjatäht. Lõbusõite on võimalik tellida klientide soovi kohaselt nii Pärnu lahel kui ka lähematele väikesaartele. Lustisõit Kihnu või Manija saarele 499 EUR (2 päeva) Hinna sees on 6 inimese ööbimine purjelaevas. Jahil on oma kööginurk, välidušš ja turvavarustus. Hind ei sisalda toitlustust. Võta kaaslane kaasa ja tule meeldejäävale meresõidule! Küsi täpsemalt järele. Kui olete tagasi kuival maal, siis kutsume teid puhkama Villa Marie Kodumajutuses.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Pärnu Kardikeskus

Savi tänav 36, Pärnu linn, Pärnu
+372 505 0433
Pärnu Kardikeskuse siserajal on 10 võimsat 270 cc kartautot, millega saab rajal turvaliselt kihutada ja sõpradega mõõtu võtta. Istmeid ja pedaale saab reguleerida nii, et autot saab juhtida 125 cm pikkune sõitja ning mugavalt tunneb end ka kahemeetrine rallitaja. Meie juures saab korraldada ka üritusi – selleks on meil mugav peoruum ja suur saun, mis mahutab korraga lavale 12 inimest. Septembri algusest kuni mai lõpuni viime läbi ka kardi trenne. 
Mine kodulehele
LOE EDASI

Pärnu Spordihall

Riia maantee 129, Pärnu linn, Pärnu
+372 449 9660
Spordihalli 2040 m2 suurune peaareen võimaldab läbi viia rohkele publikule mõeldud võistlusi. Vajadusel saab seda vahekardinate abil kolmeks treening- või võistlussaaliks eraldada. Hallis on eraldi võistluskunstide, jõu- ja võimlemissaal ning 210 m pikkune jooksurada.  Spordihalli ruume kasutavad mitmete spordialade klubid. Siin on võimalus korralda erinevate huvialade üritusi, seminare ja messe. Samas pakutakse mitmeid lisateenuseid nagu näiteks büroo- ja seminariruumide rent, massööriteenus ja spordivarustuse pesemine ja korrastamine jt.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Pärnu Surfikeskuse aerusurfilaua (SUP) rent Pärnus ja Eesti erinevates paikades

Pärnu
+372 5344 0919
Aerusurf ehk SUP on kombinatsioon aerutamisest ja surfamisest.  Aerusurfi on väga lihtne õppida ja sõitmisega saavad kõik koheselt hakkama! Et sõitjal oleks parim sõiduelamus, peaks laud olema kerge, stabiilne ja hea kandevõimega. Pakume parima kvaliteediga SUP laudade valikut (30 tk). Meilt saate ka kalipsod ja turvavestid. SUP lühikoolituse teeme tasuta! Korraldame ka gruppidele matkasid, SUP joogat ja seltskondlikke võistlusi. Pärnu rannas teeme päikeseloojangumatkasid muulini. Tuleme tellimisel kohale teie sündmusele suuremaid gruppe koolitama. Rendime veel ka kajakke, purjelaudu jm.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Pärnu Surfikeskuse vesijalgratta laenutus Pärnus ja Eesti erinevates paikades

Pärnu
+372 5344 0919
Mis võiks olla mõnusam kui soe suveilm, jahutav merevesi ning tuul sasimas juukseid... Lisa juurde naer ja mõõdukas füüsiline koormus ning saadki kokku laheda sõidu vesijalgrattal. Vaikselt vees liikumine on parim viis nautida suveilma ja võtta päikest. Vesijalgratas mahutab kuni 3 inimest - veeda aega kas kahekesi, sõprade või perega.  1 tund sõitu maksab 15 eurot. Surfikeskuset saad võtta kosutavaid jooke Surf Cafe'st ning nautida imelisi vaateid meie surfiterrassil. Toome vesijalgrattad kohale ka teie sündmusele, lisaks saate rentida aerusurfi- ja purjelaudu, kajakke ning treeninglohesid.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Ranna Rantšo

Mõisaküla, Lääneranna vald, Pärnu maakond
+372 5354 7000
Hobusega ratsutamine paneb lapsed naerma ja enda üle uhkust tundma.  Siin saad tundma õppida loomade käitumist ja toitumist, lisaks sellele on võimalik ratsutada või vankriga sõita, toitu tellida ja suvel mahetoodangut kaasa osta. Ranna Rantšo koduloomade pargis võid näha ja paitada 14 eri liiki loomi-linde. Lapsed rõõmustavad eriti kanade, kitsede ja nende tallede üle. Soovi korral on võimalik korraldada rantšo stiilis üritusi viiesajale või enamale inimesele.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Soomaa Rahvuspargi Meiekose õpperada

Riisa küla, Tori vald, Pärnu maakond
+372 435 7164
Meiekose õpperada lookleb esmalt piki Raudna ja Tõramaa jõe kallast ja viib tutvuma Tõramaa jõe suudmeala luhtadega, mis on üks osa Soomaa pärandmaastikest. Raja Tõramaa-poolses otsas, Tõramaa jõe suudmes asub muinasküla, kus eksponeeritakse kiviaja inimese erinevaid hütte, sauna ja muudki põnevat. Raja vaatamisväärsuseks on veel erinevad taimeliigid, kaunid jõekäärud, jändrikud tammepuud ja vanad talukohad. Rajal asuvad mitmed puhkekohad, kus saab lõket teha ja telkida. Matkarada lõppeb raja alguspunktist umbes 2 km kaugemal.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Soomaa.com giidiga kanuumatkad

Riisa rant, Riisa küla, Tori vald, Pärnu maakond
+372 506 1896
Kanuuga jõel kulgemine on üks paremaid mooduseid Soomaa rahvuspargi loodusega tutvust teha ja muidugi on see ka mõnusaks lõõgastuseks. Kanuumatka koos kohaliku giidiga soovitame neile, kes Soomaa rahvuspargist rohkem teada soovivad.  Päevane matk kestab tavaliselt 3-6 tundi ja sisaldab soovi korral ka jalutuskäiku rabasse.  Hinnas sisaldub: koht kanuus, mõla, päästevest, giidi teenus ja autojuhtide transport matka alguspunkti. Kanuumatkale võite tulla üksi või ka suure seltskonnaga.  Hind on arvestatud inimese kohta ja sõltub matkal osalejate arvust: 2 in 50 eurot 15+ in 20 eurot
Mine kodulehele
LOE EDASI

Tervise Paradiisi Veekeskus

Side tänav 14, Pärnu linn, Pärnu
+372 445 1666
Tervise Paradiis on lõõgastav koht pere ja sõpradega ajaveetmiseks! Lõbusa adrenaliinisüsti saavad kõik liutorudest alla tuhisejad. 11 m kõrguselt stardiplatvormilt saavad alguse 4 erinevat liugtoru, pikim neist 85 meetrine. Pärast kiiret ja lõbusat sõitu maandud ohutult turvakanalisse. Julgeid ootab veekeskuses veel 4 m kõrgune hüppeplatvorm ning kärestikulised mägijõed. Veepargist leiate ka basseinid, sh sooja veega välibasseini (avatud ka talvel!), mullivannid, saunad, Aqua baari ja suveterrassi. Veekeskuse 2. korrusel on saunakeskus Paradiisi Saunad.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Tolli turismitalu kalaretk Kihnu väinas

Sääre küla, Kihnu vald, Pärnu maakond
+372 527 7380
Kui tahad veidigi aimu saada Kihnu kalurite igapäevasest elust, siis pakume Sulle võimalust koos kahe püügijuhiga kalaretkele minna. Õhtul sõidame merele ja laseme püügijuhiga koos mutid (kalavõrgud) sisse (1,5 tundi) ning hommikul toome jälle välja (1,5 tundi). Paati mahub 10 inimest. Järgneb kala välja võtmine ja võrkude  puhastamine. Kui näkkab, siis on võimalik kala suitsutamine. Majutus lisatasu eest.     
Mine kodulehele
LOE EDASI

Turniir Fishing Village vibulasketiirus

Uus-Sauga tänav 62, Pärnu linn, Pärnu
+372 5332 5400
Tulge kogu seltskonnaga vibuturniiri pidama! Korraldame teile meeliköitva turniiri kogenud instruktori juhendamisel. Esmalt tutvustame vibusporti ja teeme algõppe, seejärel toimub võistulaskmine, kus selgub päeva parim. Kasutame traditsioonilisi pikkvibusid, mis sobivad nii täiskasvanutele kui ka lastele.  Veel saab proovida plokkvibu ja ammuga märki tabada ning heita viikingite sõjakirvest.  Talvel pakume lisatasu eest juurde pajas keedetud suppi ja masinakohvi, et sooja saaksite. Veetke meie vibutiirus vahva sportlik päev koos pere, sõprade või kolleegidega!  Grupi suurus alates 5 in.
Mine kodulehele
LOE EDASI

Valgeranna Seikluspark

Valgeranna allee Valgeranna, Valgeranna küla, Pärnu
+372 5622 2855
Otsid põnevust ja uusi väljakutseid, aktiivset puhkust pere ja sõpradega? Valgeranna Seikluspark on õige valik!  Puude otsas kõrgemale liikudes ja takistusi ületades lahutate meelt ning õpite üksteist ja oma julgust paremini tundma. Seikluspargis on kokku 6 kõrgseiklusrada. Kõigi radade läbimiseks varu 3 tundi. Ronimise taustaks saad nautida kaunist merevaadet. Mudilasi vanuses 2-7 aastat ootavad madalale ehitatud laste seiklusrada rippsildade, -kiikede ja laskumistega trossteel.  Peale seiklust puude otsas saab ettevalmistatud piknikuplatsil keha kinnitada ja lõket teha!
Mine kodulehele
LOE EDASI

Virussaare räätsadega rabamatk ennemuistsetel radadel

Eense küla, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond
+372 5665 9543
Virussaare rabamatk viib meid ennemuistsetel radadel Eestimaa kõige saladuslikemasse paikadesse. Pole vist olemas Eestis teist nii legendiderohket soosaart, kui seda on Virussaar. See on kaetud servast servani tiheda saladuselooriga. Matka märksõnad on maaliline Kõima raba, Virussaare salumets ja muinaseestlaste linnaaseme koht. Laulame kandle saatel vanu regilaule, sulandume iidsete laulurütmide ja helide kaudu kohapaiga endisaega. Hinnas väetee joomine, räätsapaari laenutus ning kahe matkajuhi teenus koos regilaulmise ja kandlemänguga. Hind on ühele inimesele kui grupis on 8-12 inimest.  
Mine kodulehele
LOE EDASI

Liitu uudiskirjaga

Täname liitumast!

Broneeri majutus